На Сумщині відбувся грандіозний етнофестиваль «Сумщина ― це Європа»

22 серпня 2017 92 0
Стенд «UKRAVIT» на святі
UKRAVITСтенд «UKRAVIT» на святі

Напередодні Дня Незалежності України на Сумщині відбулось масштабне свято, що зібрало понад 150 тис. сумчан та гостей з різних куточків України.

18 серпня у с. Підопригори Лебединського району відбувся видовищний етнофестиваль «Сумщина ― це Європа», що вже вчетверте об’єднав десятки тисяч українців.

Гостей фестивалю чекав яскравий парад вишиванок, етноярмарок із найкращими виробами народних майстрів Сумщини та  різноманітними смаколиками національної кухні. Для маленьких гостей свята спеціально облаштували майданчик із каруселями, гойдалками, різноманітними атракціонами.

Для фахівців аграрного ринку у рамках фестивалю відбулась практична конференція ― від провідного українського виробника засобів захисту рослин та мікродобрив ― «UKRAVIT» ― європейська якість», де сільгоспвиробники отримали корисну інформацію щодо інноваційних методів збереження врожаїв.

Зокрема, аграрії довідались не лише про нові високоефективні пестициди та агрохімікати, добрива із мікроелементами, але й новий напрямок роботи групи компаній «UKRAVIT» ― виробництво  засобів для знищення побутових шкідників під торговою маркою «Захисник».

«Цього року компанія «UKRAVIT» виступила партнером фестивалю «Сумщина ― це Європа», оскільки підтримка європейського вектору розвитку України є одним із провідних стратегічних напрямків нашого розвитку. Як національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив, «UKRAVIT» утримує високу європейську якість своєї продукції ― яка допомагає аграріям забезпечувати якість європейських стандартів і розвиватись галузі АПК як найбільш прогресивній галузі економіки України», ― зазначив власник групи компаній «UKRAVIT» Віталій Ільченко

Гостем фестивалю став зірковий хореограф Влад Яма, що провів рекордний за кількістю учасників танцювальний майстер-клас.

Крім кращих творчих колективів Сумщини, гостей розважали зірки української сцени ― Наталка Карпа, Юлія Бухарєва, гурти «OnIOnа» та «Ніколь Кідман», учасників «Ліги Сміху». На цьому святі був і салют, і гуртове виконання гімну України ― глядачів та зірок на сцені ― під світло тисяч ліхтарів та мобільних телефонів.

А найбільш очікуваними видовищами, безперечно, стали виступи студії «Квартал 95», та запрошеного головним партнером заходу, компанією «UKRAVIT», суперпулярного гурту «Dzidzio».

Виконано за допомогою Disqus