Kurkul search sub header Created using Figma

Аграрні рейдери організували злочинне угрупування

158
0
Рейдерське угрупування
agropolit.comРейдерське угрупування

Сьогодні в Україні вже сформована рейдерська організована злочинна група, яка як ніколи раніше екзальтована навколо того, щоб захопити все, що тільки можна. 

Про це розповів президент Всеукраїнської асоціації операторів ринку безпеки Сергій Шабовта в інтерв’ю AgroPolit.com.

За його словами, сучасне рейдерство вже не таке, яким ми його бачили навіть кілька років тому. Воно має настільки потужний захист з боку держави, що ніхто не боїться бути викритим.

«Більш того, головний бандит сьогоднішньої України — це чиновник. Із його владою, контрольованою правоохоронною системою і цілковитою лояльністю з боку судів. Тому неймовірне пожвавлення рейдерських захоплень та інших злочинів у агросекторі — це, швидше, закономірність економічного та кримінального життя держави, аніж випадковість», — зазначив президент асоціації.

Він відмітив, що злочинна влада функціонує понад 25 років. І додав, що найстрашніше, що влада на місцях замовчує факти порушень, нахабно закриваючи на них очі.

«А нова поліція настільки жваво та активно співпрацює зі злочинцями, що навіть не приховує їхньої з ними змови. Безкарність збільшується у геометричній прогресії. Варто очікувати, що скоро ці злодіяння дійдуть до кожного успішного аграрного підприємства в Україні», — підсумував Сергій Шабовта.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus