Стали відомі кандидати на пост заступника Мінагро (ОПИТУВАННЯ)

7 вересня 2017 175 0
Невідома людина
pixabay.comНевідома людина

Наступного тижня уряд призначить заступника аграрного міністра з підтримки фермерства.  Про це AgroPolit.com повідомило джерело на ринку.

Нагадаємо, що розмови про введення цієї посади ведуться в Мінагрополітики ще з приходом на посаду міністра Тараса Кутового

За словами співрозмовника, призначення відбудеться після засідання КМУ наступного тижня. На цю посаду сьогодні претендує кілька осіб.

За даними одного джерела AgroPolit.com, перша ― президент «Асоціації тваринників України» Ірина Паламар. Ми зв’язалися з нею по телефону, але вона відмовилася коментувати це питання. Нагадаємо, що Ірина Паламар була радником міністра агарної політики при Олексієві Павленку.

Як стверджує інший співрозмовник, розглядається і кандидатура голови «Аграрний союз України» Геннадія Новікова. Наразі нам не вдалося сконтактувати: на телефонні дзвінки він не відповідає.

Між тим, третє джерело переконує ―  найвірогідніший кандидат ― екс-міністр економічного розвитку і торгівлі (з 27 лютого по 2 вересня 2014 р.) в уряді Арсенія Яценюка Павло Шеремета. Нагадаємо він ― засновник і перший декан Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), президент Київської школи економіки.

«Я вперше чую від вас і не знаю звідки у вас така інформація. Зі мною ніхто про це не говорив», ― так прокоментував він цю звістку.

 

Виконано за допомогою Disqus

Київ

- 3° ... - 7°

Вітер

4.3м/с

Опади

0.6мм

Вологість

68%