До антирейдерського штабу звернулося понад 200 фермерів Харківщини

8 вересня 2017 53 0
Фермер
Kurkul.comФермер

З головами районних державних адміністрацій Харківщини проведено зустрічі, в рамках діяльності анти рейдерського штабу, під час яких проконсультували близько 200 фермерів. Також гарячою лінією штабу опрацьовано 16 телефонних дзвінків, на які надано роз’яснення.

Про це повідомили на черговому засіданні оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів під керівництвом заступника голови ХОДА Олександра Скакуна, — повідомляє Харківська ОДА

«На сьогодні необхідно якнайкраще координувати роботу оперативних штабів у всіх регіонах України, налагодити взаємодію центральних та місцевих органів для захисту фермерів. Коли аграрії потерпають від зазіхань на землю та врожай, то швидкість та якість реагування — це найважливіше», — наголосив Перший віце-прем'єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час  першого засідання робочої групи по роботі антирейдерськихаграрних штабів.

Основні задачі штабу — забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо протиправного захоплення майна аграріїв. При цьому він не заміщує діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

- 5° ... - 13°

Вітер

3.9м/с

Опади

0мм

Вологість

92%