XIII Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Молочний бізнес — 2021»

12.04.2021

18
0
08:30
Україна, Київ, м. Київ

XIII Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Молочний бізнес — 2021».

Організатори запрошують представників молочних компаній та виробників молока, трейдерів, компаній – партнерів галузі, що забезпечують переробні підприємства обладнанням, транспортом, технологіями, інгредієнтами, спеціальним програмним забезпеченням, а також представників міжнародних програм та проектів, які працюють в молочному секторі, взяти участь у традиційній щорічній конференції «Молочний бізнес».

Організатори працюють над програмою, яку постійно доповнюють та оновлюють:

  • Молочна галузь України в непрості часи пандемії, зміни споживчих настроїв і нових економічних проблем змогла забезпечити безперебійне виробництво і поставку молочних продуктів. Українські споживачі практично не відчули нестачі продукції навіть на першому етапі карантинних обмежень,нарешті оцінили довгий термін зберігання ультрапастеризованого молока і згадали про молочні консерви.
  • Зараз, незважаючи на кризу, споживання молокопродуктів в країні збільшилось і вітчизняні виробники вже не завжди встигають задовольнити цей додатковий попит, чим активно користуються постачальники молокопродуктів з сусідніх країн.
  • Крім загальних для всієї економіки проблем пов’язаних з карантинними заходами і суто галузевих проблем, на роботу молочників впливає також і болісне впровадження ринку землі, і очікування реальних заходів державної підтримки галузі. Виробництво молока сировини скорочується, відповідно, зменшується виробництво молочних продуктів. Завмер молочний експорт. Навіть високі ціни світового ринку на молочні товари не додають великого ентузіазму українським виробникам, бо немає належних надлишків сировини для випуску експортоорієнтованої продукції.
  • Імпорт молочної продукції при цьому зростає шаленими темпами і ставить українські підприємства в неконкурентні умови. У той же час, попит на молочні продукти в Україні помітно зріс. Тенденція задоволення цього попиту за рахунок імпортних молочних продуктів стає все більш очевидною. Особливо гостро це відчувають вітчизняні сировари, а з недавнього часу і виробники свіжої молочної продукції.

 

Попередня програма

Реєстрація

Выполнено с помощью Disqus