Ефективний елеватор-2021: про перспективи без краватки

13.04.2021

60
0
09:00
Україна, Лубни, м. Лубни, завод «Лубнимаш»
Ефективний елеватор-2021: про перспективи без краватки

Багато учасників ринку відзначають, що пік будівництва елеваторів в Україні пройдено, і надалі показники підуть на спад. Питання дефіциту елеваторних ємностей стає все менш актуальним. Обсяги виробництва зернових і олійних культур стабілізувалися, і в найближчі роки істотного збільшення не очікується. Відповідно встановився відносний паритет між обсягами виробництва і обсягами зберігання. І зараз все більш актуальними стають питання не де зберігати, а що зберігати і як зберігати. Тому подальший розвиток елеваторної галузі полягатиме в оптимізації виробничих процесів, підвищенні енергоефективності, посиленні менеджменту та клієнтоорієнтації. Звичайно, будуватися нові об'єкти будуть. Але не так активно, як в останні 10 років. В основній масі це будуть фермерські елеватори невеликих обсягів, і лише в поодиноких випадках – великі елеватори.

Також не варто скидати з рахунків відкриття ринку сільгоспземель, яке заплановане на 1 липня 2021 року для фізосіб і з 1 січня 2024 року для юросіб. В результаті частина коштів буде спрямовуватися на придбання землі, а інвестиції в основні фонди можуть скоротитися.

Таким чином, можна констатувати, що на елеваторну галузь в найближчому майбутньому очікує якісна трансформація відповідно до потреб ринку. Відбуватиметься активна модернізація виробництва та оптимізація процесів, а нові виклики в умовах пандемії, яка ще тривалий період впливатиме на економіку в цілому та аграрний сектор зокрема, як в Україні, так і в світі, активізують процеси автоматизації виробництва та менеджменту. Природно це все не трапиться в один день, і шлях буде досить складним і тернистим, але подужає його той, хто буде мислити глобально, а діяти локально.

Тому проведення практикуму «Ефективний елеватор-2021» як ніколи необхідно, щоб спільно з представниками елеваторів, сільгоспвиробниками, експертами, аналітиками та ін. учасниками ринку обговорити питання і перспективи розвитку зернового, елеваторного і тепер уже земельного ринку, а також проаналізувати можливі шляхи їх вирішення.

Основні теми

  • Розвиток українського ринку зерна та перспективи розвитку елеваторної інфраструктури України
  • Що чекає на українських виробників елеваторного обладнання
  • Ринок с/г земель: виклики, особливості, можливості
  • Економіка елеватора: де шукати маржу
  • Автоматизація елеватора і бізнес-процесів в нових ринкових реаліях
  • Чи варто фермеру будувати елеватор?
  • Отримання дозвільної документації на будівництво зерносховищ. Чи довго ще терпіти!?
  • Презентація проекту технічного завдання галузевих будівельних норм (ГБН) «Силоси сталеві з гофрованою стінкою для зерна. Норми проектування»
  • Очищення і сушіння різних видів зерна (кукурудза, соняшник, соя, ріпак)
  • Практичні питання функціонування елеватора.

Реєстрація за посиланням.

Кількість місць обмежена!

Всіх учасників конференції буде забезпечено індивідуальними засобами захисту. Для кожного учасника приготували захисні маски і антисептичний засіб.

Контакти:

Святослав Ткаченко

тел.: +38 063 357 73 59

email: market@agromarketing.com.ua

email: agromarketingpr@gmail.com

Выполнено с помощью Disqus