Олійно жирова індустрія

14.04.2021

20
0
09:00
Україна, Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 (Експоцентр України, павільйон №3)

Міжнародна виставка інноваційних рішень олійно жирового комплексу в Україні.

Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку.

В рамках виставки:

Бізнес-Форум

  • Ділова програма та дискусійні панелі.

Нагородження найкращих компаній

  • Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі.

Конференція

  • «Олійно жировий комплекс України», «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні». Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

Дегустація рослинних олій

  • «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. 

Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Традиційно цільова аудиторія виставки — це фахівці переробного сектора, постачальники технологічного обладнання і ресурсів, постачальники обладнання для виробничих лабораторій.

Деталі та реєстрація на сайті.

Контакти

info@agroinkom.com.ua

 

Выполнено с помощью Disqus