Kyiv Food and Wine Festival

31.05.2021

18
0
12:00
Україна, Київ, вул. Лаврська, 7Б (галерея LAVRA)

5-6 червня 2021 року у Києві 15-й раз пройде Kyiv Food and Wine Festival. Це — перший фестиваль вина в Україні, що популяризує найкращі українські вина, винну і гастрономічну культуру. Він відбудеться за підтримки Укрсадвинпром.

Традиційно ця подія є справжнім святом доброго вина і крафтової гастрономії, а також — приємних зустрічей і теплого спілкування.

 

Що підготували організатори для гостей фестивалю?

 

✔ Винний маркет, що збирає великих і малих виноробів з усіх куточків України, а також — з інших країн. Цього разу у фестивалі бере участь близько 30 виноробень! Це — чудова можливість продегустувати унікальні вина, котрі ви не знайдете у супермаркетах, ресторанах і винних барах, а також — особисто поспілкуватись з виноробами — з відомими і з тими, про яких варто дізнатись. Зустрічайте хедлайнерів і нові імена!

✔  Великий маркет сирів, м’яса, соусів та інших смаколиків від крафтових українських виробників: це дуже смачно і чудово пасує до вина!

✔  Безкоштовні лекції і дегустації у Школі вина: організатори запрошують відомих сомельє, винних експертів, амбасадорів винних брендів та інших харизматичних людей зі світу вина. 

✔  Азартний “Устричний баттл”, конкурси і розваги, ігри, розіграші призів від партнерів фестивалю, happy wine hour і яскраві винні прем’єри, чудові фотозони, багато джазу від JAZZ Radio.

✔  Фудкорт і комфортний чілаут: гостям фестивалю буде де смачно поїсти і де перепочити.

Організатори фестивалю піклуються про безпеку гостей і їхніх близьких: учасники і відвідувачі фестивалю дотримуватимуться всіх офіційних рекомендацій МОЗ. Організатори ретельно за цим слідкуватимуть.

 

Квитки краще купувати онлайн, але також їх можна буде придбати у касах на вході до фестивалю.

З кожним квитком гість отримує келих у подарунок і можливість безкоштовно дегустувати доступні вина на винному маркеті. Квиток дійсний лише на один день (5 або 6 червня).

 

Вартість квитків:

Standard: 150 грн. — до 4 червня.

На вході на фестиваль: 200 грн. (5 або 6 червня).

 

Слідкувати за анонсами та новинами фестивалю можна у події в Facebook

Выполнено с помощью Disqus