Аграрний форум «Нове зернятко» 2021

08.06.2021

4
0
09:00
Україна, с. Настасів, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Настасів

Аграрний форум «Нове зернятко» 2021 у новому безпечному форматі — найбільша аграрна подія року в Західній Україні!

 

Чотири open-air семінари з насінництва. 4 дні, 5 локацій, 123 сорти та 277 гібридів с/г культур.

 

В програмі «Живого спілкування в полі» — професійне спілкування спеціалістів з питань вирощування с/г культур та відвідування демонстраційних посівів, насіннєвого заводу, насіннєвої лабораторії та інших локацій.

 

Демонстраційні посіви

На демонстраційних посівах проводиться випробування нових перспективних сортів та гібридів, які лише впроваджуються у виробництво, за всіма критеріями оцінювання і придатності до різних умов вирощування.

В ПАП «Агропродсервіс» в 2021 р. на демонстраційних посівах випробовується 123 сортів та 277 гібридів с/г культур.

- Озима пшениця – 54 сорти;
- Яра пшениця - 10 сортів;
- Ярий ячмінь - 8 сортів;
- Горох – 13 сортів;
- Кінські боби – 3 сорти;
- Соя – 35 сортів;
- Озимий ріпак - 69 гібридів;
- Цукрові буряки – 40 гібридів;
- Кукурудза - 168 гібридів.

 

Насіннєві посіви

 

17-річний досвід ПАП «Агропродсервіс» в сфері насінництва та багаторічна тісна співпраця з провідними європейськими фірмами-оригінаторами дали змогу відібрати найкращі високопродуктивні сорти с/г культур з великої кількості сортів зареєстрованих в Україні.

Для сезону 2021-2022 рр. господарство в статусі суб'єкта насінництва пропонує 29 сортів озимих та ярих культур, як нових так і перевірених часом та нашими постійними клієнтами. Всі ці сорти можна буде побачити в полі та дізнатися особливості кожного безпосередньо від представників оригінаторів.

 

Насіннєвий завод

 

Доробку насіння до посівних кондицій, які ставляться до сертифікованого насіння (ДСТУ 4138-202), ПАП «Агропродсервіс» проводить на новітньому насіннєочисному комплексі «Cimbria». На заводі функціонують дві насіннєві лінії, які проводять очистку, калібрування протруювання насіння, а одна з них додатково обладнана фотосепататором, що дозволяє найякісніше провести доробку насіння бобових культур, зокрема сої, гороху та бобів.

 

Насіннєва лабораторія

 

Власна насіннєва лабораторія - важлива складова насінництва, яка супроводжує весь шлях доробки насіння, від поступлення насіннєвого вороху з поля і включно до сертифікації насіння.

Досвідчені спеціалісти та матеріальне оснащення лабораторії, дозволяють контролювати якісні параметри насіннєвого матеріалу: абсолютну чистоту, вологість, масу 1000 насінин, енергію та схожість.


Новинки агротехніки

 

Зміни клімату на нашій планеті стосуються усіх, і збереження вологи в ґрунті є основним завданням аграріїв. Тому в останні роки змінилися підходи до обробітку ґрунту, що сильно вплинуло на інженерні рішення у виробництві с/г техніки.

Для вдосконалення технології вирощування с/г культур в господарстві щороку поповнюється машино-тракторний парк.

Новинки агротехніки та демонстрація роботи її в полі стане цікавою родзинкою даного заходу.

 

Демоцентри провідних компаній

 

ПАП «Агропродсервіс завжди цікавиться новинками в агровиробництві, тому активно вивчає нові підходи у вирощуванні с/г культур. Задля цього тісно співпрацює з провідними компаніями, які є флагманами у впровадженні прогресивних, в деякій мірі нетривіальних рішень та прийомів.

На території господарства розміщено два Демоцентри: «Платформа Інноваційних Технологій» - компанії ТОВ «АГРІІ Україна» та «Демополе Сингенти» - компанії ТОВ «Сингента».

В програмі заходу передбачено відвідування зазначених демоцентрів та ознайомлення з результатами їх роботи.

 

Деталі та реєстрація — за посиланням.

Також для реєстрації Ви можете зателефонувати за номером: +38 (067) 57-47-707.

Выполнено с помощью Disqus