First Ukrainian Wine Festival

10.06.2021

15
0
14:00
Україна, Львів, Львів, вул. Коперника, 15 (Палац Потоцьких)

11-13 червня у Львові на території Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) відбудеться Ukrainian Wine Festival — перший в історії фестиваль українського вина.

 

Найкращі винороби країни, українські експерти виноробства, власники фермерських господарств та професійні сомельє зберуться у Львові, аби кожен гість події зміг посмакувати вишуканим вином, смачною гастрономією та провести час у приємній та невимушеній атмосфері.

 

Треба визнати, що про українське вино ще досить мало відомо у власній країні. Глобально, українському споживачеві досягнення вітчизняних виноробів невідомі, або майже невідомі. Проте останні наполегливі, одержимі та закохані у свій продукт!!! Їх не так багато, в сотню разів менше порівняно з Францією чи Італією, але з кожним роком стає все більше. І якісного українського вина, відповідно, теж. З метою популяризації українського вина та вітчизняних виноробів організатори проводять фестиваль!

 

Купуючи квиток на Ukrainian Wine Festival ви отримуєте скляний дегустаційний келих, бо якщо пити вино, то пити його потрібно красиво та естетично. А ще організатори наполегливо нагадують про культуру та відповідальне споживання алкогольних напоїв, дотримання соціальної дистанції та масковий режим.

 

До повнолітнього квитка скляний дегустаційний келих в подарунок!

 

Деталі ТУТ.

 

Придбати квиток ви можете за посиланням

Выполнено с помощью Disqus