Британський вебінар щодо підвищення ефективності молочних ферм

31.08.2020

11
0
11:00

В рамках Британського вебінару щодо підвищення ефективності молочних ферм експертами галузі будуть висвітлені наступні теми:
Ніл Біркетт, менеджер з розвитку бізнесу у Великобританії та країнах експорту в компанії Volac

 

Харчування тварин

1. Чим відрізняється годування середньо- і низькопродуктивних корів від високопродуктивних?
2. Останні дослідження в годуванні, насиченому жирними кислотами, для високопродуктивних корів. Як правильно розрахувати раціон?
3. Генетика і правильне харчування - як залежить продуктивність від годування і як коригувати раціон відповідно до генетичним потенціалом стада?Максим Ізмесев, територіальний менеджер з продажу в країнах СНД компанії Milkrite Interpuls

 

Доїльне обладнання

1. Типи доїльних установок «ялинка», «карусель», «паралель» - плюси і мінуси кожної, який варіант для якої ферми підходить краще?
2. Як апаратне доїння впливає на якісні показники молока?
3. Дезінфекція і очищення доїльного обладнання.Джеймс Хазбенд, технічний директор компанії Map of Agriculture

 

Сучасне управління фермою

1. Які варіанти роботизації і діджіталізаціі господарства існують, які суми інвестицій потрібні для впровадження цих рішень від найпростіших до найскладніших і комплексних? Збір даних про фермерські господарства, «очищення» і інтерпретація.
2. IT-рішення в боротьбі з хворобами тварин.
3. IOT на тваринницькій фермі - які рішення зараз існують і які переваги вони дають? Ведення консультацій з ветеринарії і харчуванню, а також навчання по всій Європі.

 

Реєстрація

Выполнено с помощью Disqus