XIV Міжнародний молочний конгрес

25.03.2021

2
0
08:00
Україна, с. Березівка, вул. Амстердамська, 1 ВЦ "КиївЕкспоПлаза"

ХІV Міжнародний молочний конгрес — це близько 70 % аграріїв молочного сектору, серед яких спеціалісти, ветеринари, технологи, менеджери, експерти галузі, представники влади, посольств, міжнародних організацій, фінансових установ, комерційних компаній, ЗМІ і багато інших.

Разом зі світовими та вітчизняними експертами обговорять нові виклики і можливості молочної галузі України, разом сформують аграрну політику сектору, розберуться із законодавчими змінами, навчаться заробляти більше разом, дізнаються про ефективні інструменти адаптації до кліматичних змін та завдяки яким управлінським і технологічним рішенням молочно-товарна ферма стає рятівним колом для всього АПК, головним генератором соціальної стабільності на селі та наповнювачем місцевого і державного бюджету. 

Представники влади, громадських об’єднань, міжнародних організацій, народні депутати, виступатимуть під час круглих столів та не оминуть увагою гострі, актуальні питання галузі тваринництва: відновлення роботи Мінагро, механізми державної підтримки і розвитку, ринок землі, національну програму розвитку галузі та багато іншого.

Всеукраїнська ветеринарна конференція об’єднає лікарів ветеринарної медицини з усієї України навколо профілактики, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ, способів покращення ефективності відтворення корів.

Також готуються надзвичайно цікаві локації — спеціалізована виставка по молочному скотарству та ярмарок-дегустація від українських виробників молочної продукції «Смакуй Українське».

Топ актуальних тем конгресу:

  • відновлення роботи Мінагро,
  • механізми державної підтримки,
  • ринок землі,
  • національна програма розвитку галузі нові стандарти якості молока,
  • проблеми імпорту та фальсифікату молочної продукції,
  • ефективні інструменти боротьби з кліматичними змінами та чому якісне молоко виробляти вдвічі вигідніше
  • профілактика, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ,
  • способіи покращення ефективності відтворення корів

Детальна програма за посиланням.

Організатори події: Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР), Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та компанія Dykun.

Выполнено с помощью Disqus