Андалузька

Андалузька
horsepkr.comАндалузька

Назва породи

Андалузька (Andalusian)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхові

Компанії племрепродуктори

Історія

Андалузькі коні родом з іспанської провінції Андалузії, завдяки чому і отримали свою назву. Їх предками були іберійські коні Іспанії та Португалії. На Іберійському півострові на півдні Іспанії були відкриті зображення коней на стінах печер, датовані 2–3 тисячоліттям до н.е. Ці доісторичні коні стали основою для виведення андалузів. Протягом століть на породу впливали коні, привезені на Іберійський півострів різними народностями, такими як французькі кельти, північноафриканські араби, римляни, різні германські племена. У 15-му столітті андалузька порода сама стала впливати на інші кінські породи того часу. Андалузькі коні зобов’язані своїм походженням монахам-картузіанцам, що створювали цю породу в кінці 15-го століття. Незабаром іберійський кінь став «королівським конем Європи», який був в кожному королівському дворі. Андалузька порода вважалась кращою як для битв, так і для парадів. У всіх знатних стайнях стояли ці іспанські скакуни. Так само, саме завдяки андалузькій породі коней і сформувався цілий ряд іспанських порід, яких в наші дні стали називати «породи бароко».

Стандарт породи

Андалузець – красивий, елегантний кінь. Довга голова закінчується округлим храпом, очі великі, виразні. В цілому це невеликий, компактної статури кінь, з вельми округлими формами. Голова середньої величини, трохи горбоноса, шия високо поставлена і злегка вигнута з розвиненим гребенем, який надає коні особливу елегантність і величність. Андалуз володіє широкими грудьми з округлими ребрами. Спина пряма, округлий круп. Ноги середньої довжини, сухі, але сільні. Маленькі вуха, м’язисті плечі і спина. «Пам’яткою» породи є їх пишна і густа грива з хвостом, які іноді завиваються. Масті в основному світлі, бувають і гніді, і навіть вороні. Часто зустрічаються булані, булані, бувають навіть руді.

Господарська характеристика

Андалузець – верховий кінь, з успіхом може використовуватися для виїздки. Особини, облагороджені кров’ю англійських чистокровних верхових або англо-арабів, – чудові стрибуни. Широко використовуються як циркові коні. Рухи цих коней самі по собі дуже граціозні, у них природний високий хід, ритмічність на всіх аллюрах, енергійність. Так як ці коні добре підходять для хобі-класу, то цілком підходять і дітям. Норов і темперамент цих конячок дуже добродушний, врівноважений і спокійний.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus