Бранденбурзька

Бранденбурзька
zoo-dom.com.uaБранденбурзька

Назва породи

Бранденбурзька (Brandenburg)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхові

Компанії племрепродуктори

Історія

Бранденбурзька порода коней – напівкровна німецька порода. Історія її почалася в 1787 році з підстави кінного заводу і заводської конюшні Фрідріха Вільгельма в Нейштадт – Доссе. Туди були завезені кобили з Англії, Східної Пруссії і Мекленбурга, а також коні англійської та арабської чистокровних порід. Метою племінної роботи було виведення коня з високою працездатністю. Велику роль у розвитку породи зіграв жеребець Турк-Мен-Атті. З 1845 в схрещуванні використовували головним чином тракененських і східно-прусських, а пізніше – ольденбурзького жеребців.

Стандарт породи

Зріст коня – 160–163 см. Масть – будь-яка одноколірна, частіше гніда. Екстер’єр – яскраво виражений тип верхового коня. Дуже висока, красива, витончена, голова з прямим або трохи опуклим профілем, дуже породна, шия з високим виходом, шия вигнута, корпус довгий, круп скошений, ноги сухі, високі, міцні, з хорошим поштовхом.

Господарська характеристика

В даний час бранденбурзький кінь досить популярний у всіх видах спорту, що вимагають швидкості і спритності. Надзвичайно красиво виглядає бранденбург в виїздкових дисциплінах.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus