Брангус

Брангус
http://burenka.orgБрангус

Назва породи

Брангус (Brangus)

Тип тварини

ВРХ

Напрямок

ВРХ - молочно-м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Початок створення породи відноситься до 1942 року, коли скотар Кренді Контр на своїй фермі провів осіменіння 900 браманських корів спермою абердин-ангуських биків. Помісних корів першого і другого поколінь бажаного типу спарювали з биками абердин-ангуської породи, а помісей третього поколінь – з браманськими биками. При подібному методі розведення у помісей зберігаються цінні якості зебу – висока життєздатність, плодючість і резистентність до кровопаразитарних захворювань. При створенні породи застосовувався спрямований відбір тварин по м’ясності і інбридинг на видатних биків.

Стандарт породи

Брангуси відомі своїми відмінними каркасними якостями. Вони також є надзвичайно функціональними коровами, які відрізняються, як здатністю до родючості, так і доїння.

 Господарська характеристика

Брангуси через суворий природний відбір, виробили стійкість до хвороб, загальну витривалість і видатні материнські інстинкти. Порода є стійкою до високих температур та вологості. В умовах прохолодного і холодного клімату у корів наростає достатньо волосся, щоб захиститися від жорстких умов. Корови хороші матері, і телята – середнього розміру при народженні. Ця порода добре засвоює підніжний корм, а також може обходитись без їжі тривалий період, у поганих умовах.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus