Кігер мустанг

Кігер мустанг
fb.ruКігер мустанг

Назва породи

Кігер мустанг (Kiger mustang)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхові

Компанії племрепродуктори

Історія

Кігер мустанг – це мустанг-полукровка, дикий кінь, виявлений ​​на території США. У 1971 році захисники – коней які живуть на волі, звернулися до Конгресу країни з вимогою про захист і контроль цих тварин, і в 1977 році під час огляду табунів диких коней в штаті Орегон з’ясувалося, що частина цих тварин має схожість зовнішніх характеристик і схоже забарвлення. Вчені Кентуккського університету обстежили ДНК диких коней і виявили, що воно схоже з ДНК іспанських мустангів. Гіполог Е.Рон Хардінг відділив схожих коней і випустив їх на волю в іншій місцевості. У 1988 році була створена Асоціація кігер мустанга для збереження цього рідкісного виду. Тоді ж було засновано регістр і стандарт породи. З тих пір табуни кайгер мустангів періодично спостерігаються, перераховуються і клеймуються. Деякі коні відбираються для адаптації серед людей, решта повертається на пасовище.

Стандарт породи

Кігер мустанги мають невисокий зріст – до 140 см в холці. У них гарна середніх розмірів голова з дуже виразними очима, широкі і глибокі груди, коротка крижова лінія, широка і мускулиста спина.

Господарська характеристика

Ці коні відрізняються жвавістю, розумом, хоробрістю. Це активні і благородні тварини. Вони витривалі і відмінно пристосовані до умов свого проживання. Кігер мустанги володіють спокійним і поступливим характером і добродушним, енергійним темпераментом. Ці коні добре навчаються, піддаються тренуванням.

Кігер мустангів використовують для аматорської верхової їзди, кінних подорожей, шоу, драйвінгу. Найвідоміший представник цієї породи – жеребець на прізвисько Спірит.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus