Кріолло

Кріолло
bib.geКріолло

Назва породи

Кріолло (Criollo)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхові

Компанії племрепродуктори

Історія

Креольська порода є однією з найпоширеніших порід Латинської Америки. Вона пішла від іспанських коней, завезених конкістадорами і першими переселенцями з Європи. Коні креольської породи використовувалася індіанцями племені чарруа під час їх останніх років боротьби проти іспанців. Пізніше його широко застосовували в сільськогосподарських роботах на полях. Саме тоді були закріплені основні характеристики цієї породи: невибагливість, витривалість і хороша відновна здатність. Цілеспрямована робота по становленню креольської породи проводилась і проводиться зараз Уругвайським Товариством по Розведенню Породи Креольських Коней, яке було засноване в 1943 році. Товариство працює над стадами по всій країні, слідуючи директивним нормам стандарту даної породи, і інспектуючи більше 2000 голів щорічно.

Стандарт породи

Коні креольської породи відносно невеликі, їх висота в холці дорівнює приблизно 142 – 152 см. Вони мають міцну конституцію. Голова їх середньої величини, грубувата, шия пряма і коротка, корпус широкий і глибокий.

Масті креольских конячок дуже різноманітні. В основному вони мають мишасте забарвлення, зустрічаються також чалі і рябі.

Господарська характеристика

Використовується креольська порода як в’ючно – верхова, для потреб армії і пасіння худоби. Добре зарекомендувала себе в наддалеких переходах. Кремезний, компактний кріолло вважається однією з найміцніших порід коней в світі, спочатку ще використовувалися американськими пастухами, гаучо, коні кріолло завоювали загальну популярність в світі у гравців в поло.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus