Мораб

Мораб
i.pinimg.comМораб

Назва породи

Мораб (Morab)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхово-упряжні

Компанії племрепродуктори

Історія

Батьківщиною породи морабє США. Саме там ці коні і найбільш поширені. Розвинулася ця порода на початку XIX ст. шляхом схрещування араба і моргана з деяким впливом американського квартерхорса. Розведення породи мораба почалося в кінці 1880-их. Офіційно цей кінь була зареєстрований в 1973 році. Міжнародний регістр морабської породи був заснований в 1992 році. Одним з жеребців-засновників породи став Голддаст (1855 року народження) – іноходець з гладким кроком і рисак. Сьогодні від його лінії відбувається близько 100 морабів. Одними з перших заводчиків мораба були Вільям Рендольф Харст і брати Свенсон.

Стандарт породи

Висота морабського коня в холці близько 142,5–155 см. У нього гарна елегантна голова з великими виразними очима і зігнутим профілем, м’язиста шия, глибокі і широкі груди, косі плечі, компактна спина і добре обмускуленний круп. Хвіст цих коней високо посаджений, а грива і хвіст у них хвилясті. Кінцівки мораба дуже сильні і потужні з добре розвиненими копитами. Забарвлення будь-яке, крім плямистого.

Господарська характеристика

Мораби дуже кмітливі, допитливі і вірні. У них поступливий і не агресивний характер, вони добре ладнають з людьми і піддаються тренуванням. Вони вважаються прекрасними верховими кіньми. Їх часто використовують при терапевтичному лікуванні (іпотерапії). Мораб може стати відмінною сімейною конячкою. Він слухняний, здатен до навчання і має добродушний темперамент. Ці тварини дуже цікаві і кмітливі.

Рухи мораба граціозні і витончені. Популярність мораба зараз стає дедалі більшою, його використовують в сільському господарстві і кінному спорті. Він добре працює з худобою, успішно виступає в шоу і на скачках. Може бути як сильним спортивним конем, так і тихим домашнім.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus