Ротальська

Ротальська
www.rotalis.netРотальська

Назва породи

Ротальська (Rotalis)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхово-упряжні

Компанії племрепродуктори

Історія

Батьківщиною ротальського коня було місто Ротталь в Нижній Баварії, де здавна займалися розведенням коней. Ця порода досить стара, відома вона ще з XI ст. У ті часи це була досить поширений лицарський кінь. У XVIII ст/ ця верхова порода за своїм типом вважалася напівкровною. Потім для додання їй більш виражених робочих якостей проводилися схрещування з жеребцями ольденбургської породи. Стандарт породи був прийнятий в 1906 році. Зараз кінні заводчики прагнуть зберегти тип цієї породи.

Стандарт породи

Ротальський кінь відрізняється правильною статурою і хорошими рухами. Зростання її в холці становить від 160 до 170 см. Голова у цих коней середніх розмірів, зазвичай з прямим профілем, великими виразними очима, не довгими вухами і широкими ніздрями. Шия довга і широка, спина конячок сильна і опукла, загривок виступає, спинно-поперекова лінія пряма, круп округлий і широкий. Живіт зазвичай потужний і глибокий, груди широкі. Кінцівки коней сильні, передпліччя довгі і м’язисті, п’ястки довгі з товстої пензлем, скакальні суглоби широкі. Копита тварин мають округлу форми з хорошим роговим покриттям. Переважна масть в ротальської породи – гніда.

Господарська характеристика

Ротальський кінь відрізняється правильним характером і активним живим темпераментом. Їх використовують під сідлом і в упряжі.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus