Стара фламандська

Стара фламандська
i.mycdn.meСтара фламандська

Назва породи

Стара фламандська (Old flemish)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхово-упряжні

Компанії племрепродуктори

Історія

Стара фламандська порода коней є найбільш древньою породою ваговозів. Розводиться ця порода в Нижній Бельгії і вважається родоначальницею різних бельгійських кінських рас. В середні віки фламандська кінь був бойовим конем лицарів. В даний час вона практично зовсім витіснена брабантайською расою і вважається вимираючим типом.

Стандарт породи

Середня висота в холці старого фламандського коня дорівнює близько 170 – 180 см, а вага досягає 900 – 1000 кг. У неї невелика голова, масивна шия, короткий і низький загривок, широкі, м’язисті роздвоєні крижі, короткі, м’язисті кінцівки. Постановка ніг і рух часто мають ведмежий хід. Копита ж плоскі і погані. В цілому екстер’єр незграбний, довгий і млявий. А взагалі, це великий, масивний кінь. Масть старого фламандського коня в основному сивий і чалий.

Господарська характеристика

Темперамент коней цієї породи флегматичний, характер спокійний, неактивний. Вирощують їх в закритих приміщеннях, годуючи водянистими кормами, практично без руху. Уже до дворічного віку ці тварини готові до роботи. Вони витривалі, сильні, без проблем здатні перевозити вантажі вагою більше 4 – 5 тонн. Колись стара фламандська вважалася однією з кращих порід коней і на її основі були виведені англійські ваговози. Зараз вона становить певний історичний інтерес для гіпології.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus