Трейт ду норд

Трейт ду норд
egida.byТрейт ду норд

Назва породи

Трейт ду норд (Trait du Nord)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - упряжні

Компанії племрепродуктори

Історія

Порода трейт ду норд родом з Франції. Спочатку вона вважалася підвидом арденської, самостійною породою вона стала в 1919 році, коли була заснована племінна книга. На цього коня вплинули бельгійські упряжні коні, булонські і арденські коні. До середини XX ст. порода носила назву «північний арден». Протягом деякого часу ця порода була популярною не тільки у Франції, але і в Нідерландах і Бельгії. Цих коней широко використовували в сільськогосподарських роботах. Під час Другої світової війни вони перевозили на собі вантажі, особливо паливо, допомагали на полях. Але з приходом механізації попит на трейт ду норд значно знизився. Суспільство заводчиків цієї породи було організовано в 1945 році. В даний час Асоціація трейт ду норд є національним об’єднанням і визнано Міністерством сільського господарства країни. Її завдання сьогодні – популяризувати породу, сприяти її відновленню та поширенню. В даний час це дуже рідкісна, зникаюча порода коней.

Стандарт породи

Висота трейт ду норд коливається від 155 до 165 см. У них досить важка голова на короткій мускулистій шиї, глибокі широкі груди, косі добре обмускулені плечі, невиражений загривок, коротка рівна спина і дуже м’язистий круп. Ноги конячок трейт ду норд короткі і сильні зі здоровими копитами правильної форми і щітками.

Забарвлення в породі переважно гніде.

Господарська характеристика

Коні трейт ду норд дуже потужні, сильні і витривалі. Вони мають поступливий характер, вкрай слухняні. Ці тварини прекрасно підходять для сільськогосподарських робіт в гірських місцевостях і на складному грунті. Також їх використовують для виробництва м’яса. Їх часто залучають до перевезення лісоматеріалів. Зараз все частіше трейт ду норд беруть участь в спеціальних командних змаганнях.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus