Французький сель

Французький сель
bib.geФранцузький сель

Назва породи

Французький сель (Selle Francais)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхові

Компанії племрепродуктори

Історія

Французький сель був виведений в XIX ст. Схрещування нормандських коней з чистокровними англійськими і арабськими скакунами призвело до появи англо-нормандської верхового коня, придатного для участі в перегонах. Згодом відбулося схрещування цієї породи з деякими лініями норфолкських рисаків. В результаті була виведена порода, яка ідеально підходить для кінного спорту. Витривалий, сильний, грайливий і доброзичливий французький сель, до всього іншого, розвиває відмінну швидкість і має чудові стрибкові характеристики.

Стандарт породи

Зріст французького селю коливається від 160 см до 172 см. Масть французького селю гніда. Зрідка зустрічається руда. Кінь має витончену голову, красиву, злегка вигнуту шию, тіло міцне. Широкий круп, м’язисті ноги, сильні передпліччя і глибоку грудну клітку.

Господарська характеристика

Залежно від зростання, коні поділяються на кілька видів. Малий – від 160 см., середній – до 165 см. І великий, зростом більше 165 сантиметрів. Мала порода також ділиться на малу важку – до 163 см. І на велику важку породу – понад 163 см. Сель це універсальний спортивний кінь, спритний, витончений, з чудовим стрибком і збалансованим галопом. Він дуже успішно виступає в змаганнях з подоланням перешкод. Крім того, французькі селі беруть участь у спеціалізованих скачках AQPSA (Autres Que Pur Sang Association, або скачках для нечистокровных порід), триборство та виїздки.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus