Німецький Баран

Німецький Баран
nashi-kroliki.comНімецький Баран

Назва породи

Німецький Баран (German Lop)

Тип тварини

Кролі

Напрямок

Хутрові - декоративні

Компанії племрепродуктори

Історія

Після того, як висловухі кролики отримали величезну популярність, німецькі заводчики вирішили вивести породу цього ж типу, але середнього розміру.

Відомо, що при цьому були використані французький і голландський барани, але яка інша лінія передала німецьким баранам виразний ніс, до сих пір покрито таємницею. Роботи почалися в 1960-х роках, визнання породи в Німеччині відбулося в 1970 році, під ім’ям німецький баран, а через два роки стандарт був закріплений і в Нідерландах. Багатьох років зусиль з доопрацювання породи коштувало визнання німецького барана в Великобританії, і вдалося домогтися цього тільки до 1990 року. Праці селекціонерів були не марні – сьогодні це третя за популярністю порода декоративних кроликів в цій країні, після голландського і міні барана.

Стандарт породи

Німецькі барани, як і було задумано творцями породи, ідеально відповідають середній  категорії – вага дорослої особини коливається в межах від 2,9 до 3,9 кг. Компактний тулуб виглядає масивним. Шию практично не видно, голова велика, кругла з виразним горбоносим профілем і повними щоками. Передні ноги міцні, короткі, прямі. Задні ноги паралельні крупу і практично приховані тулубом спокійно сидить кролика. Як і у більшості висловухих кроликів, вуха німецького барана звисають завдяки специфічному хрящу на голові, званому короною. Вони товсті, широкі, звисають вільно уздовж щік, що не прикриваючи очі. Внутрішня поверхня вух не повинна бути видна, довжина від кінчика до кінчика становить 28 – 35,5 см. Шерсть щільна, густа, м’яка, середньої довжини.

Забарвлення різноманітні, всі форми розділені на шість основних груп.Агути: шиншила, каштановий, опаловий.Однотонне: чорний, шоколадний, блакитний, ліловий, білий з червоними або синіми очима. Тікіроване: золотисте або сріблясте тікірованіе основного чорного, блакитного, шоколадного або лілового кольору; сталевий, срібляста лисиця. Затінення: тюленяче,  соболий пойнтіроване, димчасте перлове , черепахове. Широкосмугове (Wide band): кремовий, червоний, помаранчевий і оленячий. Плямисте: білий з кольоровими плямами, включаючи триколірні варіації.

Господарська характеристика

Шубка характерна дуже розвиненим підшерстям, через якого кролики інтенсивно линяють, особливо навесні, коли вони буквально скидають відмирає шерсть. Тому власнику потрібно бути готовим до позапланового грумингу і частому прибиранні.

Спокійний, слухняний маленький кролик. Самки демонструють відмінні материнські якості і виходжують міцних активних кроленят, приносячи в посліді від чотирьох до восьми дитинчат. Як і інші кролики, німецькі барани спочатку бувають насторожені і недовірливі, тому потрібно дати їм можливість звикнути до людини і відчути себе в безпеці.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus