Пшеничний кролик

Пшеничний кролик
nashi-kroliki.comПшеничний кролик

Назва породи

Пшеничний кролик (Wheaten)

Тип тварини

Кролі

Напрямок

Хутрові - декоративні

Компанії племрепродуктори

Історія

Британська порода кроликів середнього розміру з м’яким хутром пшеничного кольору. Пшеничні кролики є дуже рідкісними, популяція обмежена, і нечисленні особини містяться заводчиками в виставкових цілях і для збереження корінної породи Великобританії.

Стандарт породи

Статура комерційного типу, кістка тонка. Голова коротка, вуха середнього розміру, міцні, прямо посаджені. Вага дорослих особин від 2,5 до 3,17 кг.

Хутро м’яке, шовковисте, щільно прилягає до тіла. Тип шерстяного покриву роллбек – варто погладити кролика проти шерсті, вона поступово відкочується назад. Довжина волокон шерсті близько 2,54 см, з численними остьовими волосками. Забарвлення шерсті пшеничне – оленяче або блідо-жовте відтінок пшениці, глянцевий. На боках, крупа і грудей світліші ділянки. Внутрішня поверхня вух і ніг, окуляри, лінія щелепи, живіт і нижня частина хвоста білого кольору. Кігті світлі, очі темно-карі з рубіновим відблиском.

Господарська характеристика

Заводчики відзначають спокійний характер пшеничних кроликів і миролюбну, поступливу поведінку. Представники породи можуть утримуватись як домашні вихованці, але через рідкість і не чисельність популяції, цих кроликів вкрай рідко можна побачити навіть в британських будинках.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus