Флоридська біла

Флоридська біла
nashi-kroliki.comФлоридська біла

Назва породи

Флоридська біла (Florida white)

Тип тварини

Кролі

Напрямок

Хутрові - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Порода кроликів флоридський білий цілеспрямовано виведена суддею виставок Орвіллом Мілікеном в 1960 році. Автор поставив за мету отримати невеликого білого щільного кролика. І це, на перший погляд просте завдання, виявилося досить-таки складним. У той час відібрати чисто білу лінію виявилося важкою справою через поширеність генів датських кроликів (Du). Проте, досвідченому  судді і заводчику це вдалося шляхом ретельного відбору особин для схрещування. Він використовував альбіносів датської, польської порід і новозеландських кроликів, отримавши нову привабливу породу білих кроликів, яку назвав на честь свого штату.

Стандарт породи

Кролик компактний, з щільним натоптаним тілом, прямостоячими загостреними вухами на невеликій, трохи витягнутій голові. Вага дорослих особин – від 1,8 до 2,7 кг, ідеальний виставковий вага – 2,2 кг.

Білосніжне якісне хутро флайбек гладке, блискуче і еластичне

Господарська характеристика

Виводок стабільний, середній – від 6 до 8 кроленят, що дозволяє кролиці без проблем вигодовувати весь приплід. Це відмінна виставкова тварина, і виростити призові екземпляри під силу, навіть початківцям заводчикам. Розведення білих з червоними очима кроликів дасть точно таких же особин без будь-яких винятків. Таким чином можна зосередитися на якості хутра і гармонійній статурі, не переживаючи про забарвлення. А враховуючи, що це досить рідкісна порода з красивим складанням, флоридських білих на виставці очікує підвищена увага і успіх.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus