Не пропусти останні новини!
Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.
Назва породи
Тип тварини
Напрямок
Компанії племрепродуктори
У цієї породи дуже красиве хутро, що привертає як заводчиків, так і споживачів. Породу вивели шляхом спарювання золотих і срібних нутрій
Забарвлення – білосніжне, а лапки, хвіст і ніс – рожеві. На губах і щоках – вібриси – жорсткі довгі волоски білого кольору. Очі – світло-карі. Тулуб присадкуватий, трохи витягнутий. Голова – велика, очі розташовані на верхівці голови – щоб комфортно було дивитися під час плавання. Вушні раковини зовні майже без волосся, а всередині – зарослі вовною.
При хорошій відгодівлі дорослі особини досягають 10 кг. Довжина самок – 50–60 см, самців – 70–80 см. При схрещуванні з іншими породами, в посліді – до 6 дитинчат. Середня плодючість – 4–5 дитинчати. Хутро – розкішне, користується попитом у любительок шуб. З нього шиють також манто, жакети і головні убори. За якістю не поступається класичній норці. Волоски чисто білі, без найменшої пігментації. М’ясо – делікатесне, не поступається кролятині і курятині.
Щоб отримати хороший приплід, білосніжних нутрій спарюють з іншими породами. При спарюванні двох білосніжних особин, послід дуже малочисельний. Краще парувати з білосніжною перламутровою або бежевою нутрією. Порода має три різновиди, але вони так схожі, що розрізнити їх здатні тільки нутрієводи.
Не пропусти останні новини!
Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.
Вибір редакції
Виноград у теплиці: фізіологічні порушення та їх лікування
Чи допоможуть фермерам 14 % ПДВ: думки учасників ринку
Рекордна врожайність в умовах посухи на Одещині — «Дачні» секрети українських науковців
Труба Медведчука — що буде з цінами на дизпаливо після націоналізації трубопроводу «Самара – Західний напрямок»