Ассаф

Ассаф
bib.geАссаф

Назва породи

Ассаф (Assaf)

Тип тварини

Вівці

Напрямок

МРХ - молочно-м’ясні

Історія

Порода ассаф є результатом програми схрещування, запущеної в 1955 році, між ізраїльською породою авассі покращена і німецької східно-фризької породи. На сьогоднішній день поголів’я овець ассаф в Ізраїлі налічує близько 40 000 племінних овець. Не так давно, в Ізраїлі були виведені більш прибуткові і плодовиті види породи ассаф, шляхом інтродукції в них гена породи буруль.

Вівці породи ассаф були експортовані в кілька країн, включаючи Йорданію, Португалію та Іспанію.Так, в багатьох європейських країнах і США, порода встигла себе добре зарекомендувати як м’ясо-молочна, тому її охоче розводять фермери по всьому світу.

Стандарт породи

Тіло вкрите білою шерстю, без плям. Тулуб довгий і великий. Ноги довгі, крижі середніх розмірів, щільні. Вівцематки шуті, барани рогаті. Хвіст середньої товщини. Широке залозисте вим’я.

Господарська характеристика

Середня молочна продуктивність ассаф в умовах інтенсивного утримання може досягати 600 літрів за період лактації, із середньою плодючістю 1,6 ягняти в одному приплоді. Іншими характеристиками породи ассаф є велике тіло (вага барана може досягати 120 кілограм), відносно короткий період анеструса (період полювання) і відмінна здатність ягнят до зростання. Щорічний надій – 450 л.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus