Голландський Ландрас

Голландський Ландрас
bib.geГолландський Ландрас

Назва породи

Голландський Ландрас (Dutch Landrace)

Тип тварини

Кози

Напрямок

МРХ - молочні

Компанії племрепродуктори

Історія

Кози голландський ландрас – це натуральна нідерландська порода кіз, яка має багато спільного з іншими північно-європейськими породами, скандинавськими або з дикими козами Великобританії.

У 1958 році поголів’я кіз породи голландський ландрас, можна сказати, зійшло нанівець, майже зникло і зменшилося до двох тварин. Ці два представника породи у поєднанні з дуже схожими на них козами були використані для успішного відтворення породи кіз dutch landes, відповідно до запланованої програми розведення. З 1999 року поголів’я кіз голландський ландрас збільшилося до понад тисячі тварин. В даний час порода кіз голландський ландрас не використовується в комерційних цілях, крім стад від 60 до 120 голів кіз, що містяться в національних заповідниках і підтримують природне проживання у відкритих місцях, таких як вільні від дерев болота. На сьогоднішній день налічують близько 2 000 кіз породи голландського ландраса і 200 цапів

Стандарт породи

Ландрас середніх розмірів, в основному рогаті (кози цієї породи виділяються через свої величезні роги)переважно з довгою шерстю, у кіз вона дещо коротша, ніж у цапів, довга і груба. Допускаються всі кольори, за винятком забарвлення, притаманного тоггенбурзьким козам. Голландський ландрас, це міцні тварини з короткими ногами, є цапина борідка.

Господарська характеристика

Мінімальний розмір для кіз – 65 см, для цапів – 75 см.

При вільному випасі ці кози дуже добре підходять для контролю заростей берези і американської черемхи.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus