Віргінська

74
Віргінська перепелиця Джерело: uk.wikipedia.org
Назва породи Віргінська Colinus virginianus
Тип тварини Перепели
Напрямок Птахи - декоративні
Компанії племрепродуктори

Історія

Птах родини зубчастодзьобих куріпок, що мешкає у Північній Америці і Вест-Індії. Ці перепілки населяють сільськогосподарські землі, луки із заростями кущів, інколи водяться в рідких світлих лісах.

У Європі віргінських перепілок утримують у зоопарках і домашніх господарствах.

Стандарт породи

Птахи середньої величини, дзьоб у них короткий, високий, стиснутий з боків, кінчик наддзьобка зі щербинками. Ноги з високим плесном, довгими пальцями і без острогів. У віргінської перепілки від лоба до шиї іде біла, а над нею чорна смуги, потилиця червонувато-брунатна. Пера верхньої частини чорні й обідком охоплюють біле горло, а на зашийку — сірі з білими кінчиками. Верхня частина тіла червонувато-брунатна, нижня — з широкими світлими смужками. На грудях червонувато-брунатні пера з чорною облямівкою.

Загальна довжина птаха 22 см, хвіст — 6 см.

Господарська характеристика

У травні самиця починає будувати гніздо в неглибокій ямці біля пучка високої трави, вистеляючи його сухою травою і торішнім листям. У повній кладці 8-14 яєць. Насиджування триває 23-24 дні.

Пташенята віргінських перепелів ростуть швидко і скоро стають самостійними, проте виводок залишається разом до наступної весни. Молоді самці набувають повне доросле забарвлення у віці 3 місяців.