Краснозерська

Краснозерська
geomedia.topКраснозерська

Назва породи

Краснозерська ()

Тип тварини

Гуси

Напрямок

Птахи - м’ясо-яєчні

Компанії племрепродуктори

Історія

Краснозерська порода гусей виведена в однойменному селищі Новосибірської області РФ. Фахівці працювали над створенням нової породи, яка б легко переносила сибірські морози. Шляхом схрещування кількох порід (ліндівська, китайська, італійська) була виведена краснозерська.

Стандарт породи

Краснозерські гуси мають міцну будову тіла. Голова середніх розмірів, округла, в основі дзьоба розташована “шишечка”. Очі темно-карі, лапи і дзьоб помаранчевого кольору. Шия лебедина, великі груди вигнуті вперед. Кінцівки короткі, але міцні, здатні не замерзати навіть у сильні морози. Пір'я росте досить густо. На грудях, голові та животі замість пір'я білий пух.

Краснозерські гуси відносяться до середньо-важкого типу і важать у межах 5-6 кг залежно від того, гусак це чи гуска.

Господарська характеристика

Гуси відрізняються морозостійкістю, витривалістю і високим рівнем яйценосності. Ці показники зросли на 10% порівняно з породами-предками.

За рік молода гуска може знести 45-50 яєць вагою 170 г. Вилупиться і виживе з них близько 75% гусенят. Кількість сильних і життєздатних пташенят становить 97%. Скоростиглість висока - усього за 2 місяці при правильному годуванні гусенята набирають вагу до 4 кг.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus