Кохінхін білий

Кохінхін білий
profermu.comКохінхін білий

Назва породи

Кохінхін білий ()

Тип тварини

Кури

Напрямок

Птахи - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Батьківщиною кохінхінів вважається стародавній В'єтнам, де масивних курей розводили і вирощували для виробництва високоякісного м'яса. Офіційно порода була зареєстрована на початку ХІХ століття.

На європейський континент кохінхіни були завезені в 1843 році. Кілька представників цієї породи були презентовані англійській королеві (французькі вельможі привезли цих незвичайних курей на знак примирення між країнами, щоб припинити воєнні дії).

Найчастіше кохінхінів тримають у присадибних господарствах як декоративних курей.

Стандарт породи

Для породи характерні ніжно-рихла конституція, маленька голова, густо оперені тулуб і кінцівки. Гребінь листоподібний, одиночний. Особливістю породи є шикарний та пишний хвіст і повністю покриті пір'ям ноги. Колір дзьоба — жовтий.

Білі кохінхіни повинні мати абсолютно біле оперення, плесна — жовті.

Будь-які сторонні вкраплення неприпустимі. Особи, що мають відхилення від стандарту породи, обов'язково виключаються з племінного розведення.

Кури досягають ваги 4 кг, півні — до 5 кг.

Господарська характеристика

Кохінхіни — спокійні, миролюбні птахи. Вони відрізняються унікальною витривалістю і мають здатність відмінно нести яйця навіть у холодну пору року.

До переваг породи можна віднести відмінні смакові якості м'яса, невибагливість, підвищення несучості в зимовий час, розвинений інстинкт висиджування яєць, мінімальні вимоги до розміру вигулу, красиву й оригінальну зовнішність.

Одна курка за сезон дає до сотні яєць, середня вага кожного — близько 55 г, шкаралупа забарвлена у світло-бурий колір.

Птахи не вміють літати, тому їхнє утримання не потребує встановлення високих огорож.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus