Кохінхін палевий

Кохінхін палевий
profermu.comКохінхін палевий

Назва породи

Кохінхін палевий ()

Тип тварини

Кури

Напрямок

Птахи - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Кохінхінів вивели у прадавньому В'єтнамі, де їх вирощували для виробництва високоякісного м'яса. Офіційно порода була зареєстрована на початку XIX ст.

В Європу птахи потрапили 1843 року. Кілька курей цієї породи були презентовані англійській королеві (французькі вельможі привезли цих незвичайних курей на знак примирення між країнами, щоб припинити воєнні дії).

Найчастіше кохінхінів тримають у присадибних господарствах як декоративних курей.

Стандарт породи

У курей породи палевий кохінхіни масивне, глибоке і широке тіло з рясним, пухким оперенням. Кури та півні виглядають «пишними», трохи приземкуватими. Масивні стегна і широко розставлені, шия коротка, багато оперена, голова маленька і витончена.

Колір оперення — палевий або жовтий. Забарвлення яскраве, насичене, пір’я блискуче. Плесна і дзьоб солом’яно-жовті. Допускається бронзове забарвлення крил і хвоста, але при цьому стрижні пір’я повинні бути жовтими.

Дорослі кури породи кохінхін палевий важать від 3 до 4,5 кг. Маса півнів — від 3,5 до 5,5 кг.

Господарська характеристика

Кохінхіни — спокійні, миролюбні птахи. Вони відрізняються унікальною витривалістю і мають здатність відмінно нести яйця навіть у холодну пору року.

До переваг породи можна віднести відмінні смакові якості м'яса, невибагливість, підвищення несучості в зимовий час, розвинений інстинкт висиджування яєць, мінімальні вимоги до розміру вигулу, красиву й оригінальну зовнішність.

Яйцекладка починається в 7-8 місяців. Одна курка за сезон дає до сотні яєць, середня вага кожного — близько 55 г, шкаралупа забарвлена у світло-бурий колір.

Курчата швидко ростуть і при правильному годуванні та догляді вага особини в 4 місяці може досягати 2,7 кг.

Птахи не вміють літати, тому їхнє утримання не потребує встановлення високих огорож.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus