Новоген Браун

Новоген Браун
depositphotos.comНовоген Браун

Назва породи

Новоген Браун (Novogen Brown)

Тип тварини

Кури

Напрямок

Птахи - яєчні

Компанії племрепродуктори

Історія

Крос виведений компанією NOVOgen у 2008 році на основі багатьох порід яєчного напрямку. Крос має високу продуктивність, високу внутрішню і зовнішню якість яєць, відсутність реакції на зміни зовнішнього середовища, особливо в складі корму. 

Стандарт породи

Французька порода курей NOVOgen славиться своєю стресостійкістю, міцним імунітетом до багатьох хвороб і високою яйценосністю 95% до 7 місяців. Характеризується дуже стійким темпераментом.

З першого погляду на квочку, можна відзначити, що її зовнішність звичайна, середніх розмірів.

Крім цього, середня вага кур — від 1,7 до 2,2 кг, а у півнив в межах 3 кг, але можливі незначні відхилення від цих цифр. Помітно випирає грудина, округлі боки. В цілому виглядають досить компактними, хоча і мають виражені, пишні форми.

Забарвлення у кросу - коричнево-червоне. Кури трохи світліше, ніж півні, можуть мати рудуватий відтінок оперення. Стрижні у пір'їнок білі. Шубки щільні, з великою кількістю пуху, який пофарбований на кілька відтінків світліше. 

Голова у пташок невеликих розмірів, з акуратним листоподібним гребенем і круглими сережками, невеликого розміру. На гребені може бути від 6 до 9 дрібних зубців. Шкіра обличчя теж червоного кольору, на тон світліше, ніж сережки і гребінець. Дзьоб сіро-жовтого кольору, невеликий і вузький, Лапи пофарбовані в такий же відтінок, як і дзьоб.

Господарська характеристика

Птиця кросу Новоген Браун зберігає здатність за необхідності з'їдати велику кількість корму, в чому забезпечується досягнення оптимальної збалансованості маси яєць і їх високого виходу. 

Жива маса в 18 тижнів  — 1500-1580 г.

Продуктивність в 18-80 тижнів — 94-96%.

Середня вага яєць — 62,5-63,5 г.

За рік від однієї курки можна отримати 315-320 яєць.

На отримання одного яйця витрачається приблизно 124 г корму. Шкаралупа щільна, коричневого кольору. Статева зрілість настає в 135 днів, а весь період росту 161 день. Максимальна кількість яєць спостерігається у віці 160-180 днів.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus