SHARE
 
Цей рік обіцяє бути важким для фермерів: негаразди на валютному ринку, скачки цін на зерно, незрозуміла державна політика, відміна дотацій та запуск ринку землі. Непросту ситуацію розуміють і виробники та постачальники насіння, засобів захисту, пального, добрив та інших ресурсів, які пропонують особливі умови, знижки та акції для фермерів.

Щоб посіятись без проблем і вийти в плюс після збору врожаю ― обирайте потрібну рубрику і починайте економити. Рубрика буде постійно оновлюватись, тому акційних товарів та послуг стане ще більше!

Додати свою акційну пропозицію
Насіння
Акційна пропозиція по насінню соняшника ТОВ «ЄВРАЛІС СЕМЕНС УКРАЇНА»
Отримайте +5-20% насіння соняшника до замовлення
Акційна пропозиція по насінню кукурудзи ТОВ «ЄВРАЛІС СЕМЕНС УКРАЇНА
Отримайте +6-10% насіння кукурудзи до замовлення
LNZweb проводить акцію на насіння кукурудзи та соняшнику, брендів Limagrain та PIONEER, минулих років по привабливих цінах та з усіма документами.
Акційна пропозиція від UKRAVIT. Придбайте від 100л та від 10 о.п. насіння соняшника ЛЕЙІЛА та отримайте гарантовані бонуси
Компанія «Агробудівельний альянс Астра» пропонує насіння кукурудзи компанії KWS за акційними цінами.
Добрива
ТОВ «Агрофірма «Гермес» пропонує безкоштовну доставку добрив та гарантовані знижки, в залежності від об'єму замовлення. Спеціальна пропозиція діє до 24 квітня 2020 року.
БТУ-ЦЕНТР пропонує спеціальну Програму лояльності для аграріїв, які вирощуюють за ОРГАНІЧНОЮ та NO-TILLсистемами землеробства
БТУ-ЦЕНТР пропонує постійно діючу систему знижок на весь асортимент своєї продукції обсягом від 200 л, а також знижку 5% для членів Асоціації фермерів і землевласників України (АФЗУ) незалежно від обсягів замовлення.
Акція | Алло! Це здоровий ґрунт? Візьміть телефон!!!
Компанія БТУ-ЦЕНТР дарує подарунки 10 щасливчикам, які купили деструктор ЕКОСТЕРН у період з 11 травня до 15 жовтня 2020 року!
Техніка
Весняні подарунки від «Агросем».
При покупці метеостанції IMT 300-USW до 31 березня 2020 року отримуйте у подарунок активацію моделювання захворювань на 1 рік. Акція діє з 15 березня 2020 року до 15 квітня 2020 року.
Акція від дистриб'юторів AGCO - ВФК( Волинська фондова компанія), АМАКО, Бізон Тех та Мінітех. Сільгосптехніка за акційними цінами.

Компанія «Агробудівельний альянс Астра» пропонує навантажувачі Manitou у лізинг разом з ОТП Лізинг. Аванс 25%, ставка від 1,7%!
Компанія «Агробудівельний альянс Астра» пропонує партнерську програму на самохідні обприскувачі BRUIN з ОТП Лізинг. Валюта фінансування: долар США, євро, гривня
Компанія «Агробудівельний альянс Астра» разом з ОТП Лізинг пропонує
спеціальні умови фінансування на зрошувальні системи Valley з дуже низькими ставками
ЗЗР
Акційна пропозиція на силосний інокулянт SilagePro від компанії «Агро Експерт»
При купівлі 100 п.о. насіння силосного жита Прогас КВС та Магніфіко КВС, ви маєте можливість придбати силосний інокулянт SilagePro за спеціальною ціною – 0,99 дол./г, замість фіксованої ціни – 1,90 дол./г на даний обсяг.
Термін дії пропозиції до 30.09.2020р
Для захисту озимої пшениці та ярого ячменю від бур'янів компанія Chemishe Guter пропонує вітчизняним сільгоспвиробникам післясходовий гербіцид за спеціальною ціною $ 2,59 на 1 га
Акційна пропозиція від UKRAVIT. Купуйте акційні препарати, отримуйте за кожен літр бали та обмінюйте на винагороду.
Акційна пропозиція від компанії FMC. Купуйте одну з пакетних пропозицій та гарантовано отримайте відповідний подарунковий сертифікат
Акційна пропозиція від компанії Chemische Guter.
Акція діє з 1 лютого по 1 грудня 2020 р. тільки для господарств.
Фінансування
Програма закупівлі сільськогосподарської продукції від UKRAVIT
UKRAVIT FINANCE + ПриватБанк
Гарантований платіж від ПриватБанку на насіння/ЗЗР/МКД UKRAVIT і послуги "Інституту здоров'я рослин"
UKRAVIT FINANCE зі спеціальними умовами від Оtpbank, Ощадбанку, Альфа-Банку, Райфайзен БАНК АВАЛЬ, Приватбанку та МТВ BANK
Компанія «ЗААТБАУ УКРАЇНА» запускає форму альтернативного кредитування - аграрні розписки
Компанія «Агробудівельний альянс Астра» пропонує спеціальні умови фінансування без забезпечення разом з Райффайзен Банк Аваль: зниження відсоткових ставок і сезонний графік погашення.

Компанія «Агробудівельний альянс Астра» пропонує кредити згідно державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%».

ALFA Smart Agro пропонує аграріям партнерські умови кредитування від 0,1%
Вигідно реалізувати врожай допоможуть фахівці відділу трейдингу ALFA Smart Agro, які продовжують працювати з форвардними контрактами
Послуги
Тваринництво
Виконано за допомогою Disqus