Тетяна Ляшенко: У нас є один керівник, генеральний директор — це Юрій Васильович Ляшенко. У нас існує ділова ієрархія і я вважаю, що це абсолютно правильно в побудові будь-якого управління. Ефективно керувати може тільки одна особа. Вона повинна управляти, вона повинна задавати тон, ставити задачі, щоб потім розуміти і контролювати, чи правильно ці задачі виконуються.
Хтось може подумати, що, працюючи під керівництвом Юрія Васильовича, я маю якісь привілеї. Але ні, для нього і для мене це, у першу чергу, робота і в нас винятково ділові стосунки. У мене немає якогось хибного відчуття, що це я працюю на свого батька. Я працювала в суді — працювала так само добре. Працювала у приватній фірмі — працювала так само добре.
Мою старшу сестру Оксану, яка також працювала у господарстві, тут усі добре знають і поважають як спеціаліста. Люди чудово знають нашу родину. Приводу думати, що їй на зміну прийшла інша дочка, але менш компетентна, ні в кого не було.
Єдиною маленькою перевагою я вважала те, що Юрія Васильовича ми з сестрою знаємо з дитинства. Знаємо, як до нього правильно підійти, як сказати. Буває таке, що краще почекати, підготуватися і повернутися до вирішення робочого питання в інший момент.
Так, Юрій Васильович дещо, як він сам каже, авторитарний керівник: йому потрібно завжди бути в курсі всього, що відбувається в агрофірмі. Це надзвичайно важко — знати всі нюанси, де і що робиться, хто і за що відповідає, але він все одно в кожну деталь повинен вникати.
Я дуже поважаю свого батька як керівника. Він прислухається до будь-чиєї думки, кожне питання, проблему завжди можна обговорити і вирішити. Із пропозиціями може звертатися будь-хто зі спеціалістів і його почують.
Працювати з батьком пліч-о-пліч геть не важко. Наш тато — великий оптиміст, він молодий душею, молодо виглядає! Насправді вони з мамою дуже рано одружилися, нас народили: не така вже в нас дуже грандіозна різниця у віці, щоб був якийсь конфлікт інтересів чи поколінь. Є якісь ідеї, які Юрій Васильович завжди готовий обговорити і втілити в життя. Разом впроваджуємо, змінюємо. Складного в цьому взагалі нічого немає.