SHARE
Проект

Хвала рукам, що пахнуть хлібом

Наша надзвичайна та дивовижна Україна багата людьми працьовитими, щирими та добрими, а надто вона багата ними в аграрному секторі. Любов українців до землі та повага до важкої праці на ній роблять нашій країні особливий імідж — годувальниці світу. Але за кожним колосом, кожним зернятком стоїть чиясь робота та чиїсь безсонні ночі.
Саме про таких людей, трудівників поля, уже два сезони поспіль ми розповідаємо у рамках спільного проекту ПУМБ та Kurkul.com «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».
Проект стартував у 2016 році на Тернопільщині, де нашим першим героєм став Юрій Березовський. Далі ми знайомили читачів ще з п'ятьма фермерами з різних куточків України, історії яких ви можете переглянути нижче.
Нині триває другий сезон проекту, тож слідкуйте за новими історіями онлайн.
Чому обрали аграрний шлях? Які труднощі чекали їх на початку та про що мріють аграрії зараз? Відповіді на ці запитання і не тільки ви знайдете у наших матеріалах.
Другий сезон
Другий сезон проекту нині ще триває. Раз на два тижні ми публікуємо одну нову історію. Стежте за оновленнями на сайті та нашій сторінці в Facebook.
переглянути випуски
Перший сезон
У 2016 році відбувся старт проекту. Тоді ми відвідали шістьох фермерів з Тернопільщини, Вінниччини, Запоріжжя, Одещини та Черкащини. Прочитати всі історії та переглянути відео з нашими «першопрохідцями» ви можете тут.
переглянути випуски
Left
Right
2-й сезон
1-й сезон

Проект створено за підтримки ПУМБ

Выполнено с помощью Disqus