SHARE

Хвала рукам, що пахнуть хлібом

Наша надзвичайна та дивовижна Україна багата людьми працьовитими, щирими та добрими, а надто вона багата ними в аграрному секторі. Любов українців до землі та повага до важкої праці на ній роблять нашій країні особливий імідж — годувальниці світу. Але за кожним колосом, кожним зернятком стоїть чиясь робота та чиїсь безсонні ночі. Саме про таких людей, трудівників поля, які досягли успіху кропіткою працею, ми хочемо розповісти вам у рамках нового проекту «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».
Ми подаруємо вам шість історій про шістьох непересічних людей. Тих, хто щодня працює на землі, успішно розвиває своє господарство протягом багатьох років і пишається тим, що вирощує хліб!
Ми будемо проводити цілий день з фермером, щоб показати, яким є його життя, як він віддається своїй роботі всією душею. Чому обрав аграрний шлях? Які труднощі чекали на початку та про що мріє зараз? Відповіді на ці запитання і не тільки ви знайдете у наших історіях.
Тож, якщо ви любите сільське господарство, вам — до нас! Якщо хочете полюбити, знову до нас. А якщо й не хочете, то, познайомившись ближче з нашими героями, у вас не буде іншого вибору!

Проект створено за підтримки ПУМБ

Выполнено с помощью Disqus