SHARE
Напередодні вступної кампанії 2019 року Kurkul.com розпочинає проект «АгроОсвіта». Його мета — цікаво та доступно розповісти абітурієнтам про аграрні спеціальності. Що роблять спеціалісти, де можна здобути аграрну освіту та яку зарплату отримує молодий спеціаліст відразу після вузу.

Коментарі реальних працівників галузі, аналіз ринку праці, програми стажування для студентів під час навчання — ця корисна інформація допоможе сформувати реальну картинку абітурієнтам, їх батькам та викладачам університетів, академій аграрного профілю. А ще рейтинг профільних вузів із можливістю проголосувати за кращий виш та оцінки вузів за рівнем освіти і науки. Проект «АгроОсвіта» допоможе абітурієнтам вибрати фах до душі на все життя.
Альма-матер для аграрія:
говоримо про агроосвіту


Перед випускниками шкіл навесні постає дві мега задачі: успішно здати ЗНО та обрати фах до душі на все життя. З останньою задачею Kurkul.com вирішив допомоги. В першому матеріали проекту «АгроОсвіта» ми підготували дайджест основних аграрних спеціальностей, які можна здобути у вітчизняних вузах. Тож читайте, обговорюйте та вибираєте свою «АгроОсвіту».
Читати
56
ВНЗ, де можна здобути агрофах (3-4 рівень акредитації)
14 000
розмір середньої зарплати в сільському господарстві (грн.)
905
вакансій для с-г. спеціальностей на Work.ua
4
програми стажування від кращих с-г. виробників України для студентів-аграріїв
Ave, агроном:
головне про спеціальність


Героєм наступного матеріалу проекту «АгроОсвіта» став агроном. Коментарі фахівців аграрної галузі розкажуть про всі можливості працевлаштування молодого фахівця, розміри зарплати та інші матеріальні блага, які надає роботодавець агроному початківцю. А щоб знати про всі перспективи, які відкриваються перед випускниками агрономічних факультетів і чому слід обирати цей фах, читайте матеріал «Ave, агроном:головне про спеціальність».
Читати
5
спеціалізацій в одній спеціальності
8
навичок, які допоможуть стати успішним агрономом
21
ВНЗ, де навчають на агронома
100
вакансій для спеціальності «Агрономія» на сайті Work.ua.

Продовжуємо знайомити із сучасними агро спеціальностями. Наразі героєм проекту «АгроОсвіта» став Технолог зі зберігання (чи виробництва) та переробки сільськогосподарської продукції. Коментарі молодого фахівця повідають, наскільки складно розпочати кар'єру за фахом у престижній компанії та паралельно навчатися. А менеджер з підбору кадрів повідає, скільки готова платити компанії молодому фахівцю відразу після закінчення внз та що кадровики цінують у молодих технологах.
Читати
15
ВНЗ, де можна здобути спеціальність
10
вакансій для технолога зі зберігання на Work.ua
4
додаткові робочі спеціальності, які можна опанувати під час навчання
7
навичок, допоможуть стати успішним технологом

Лікар ветеринарної медицини


Сьогодні проект «АгроОсвіта» розповість про лікаря ветеринарної медицини. Розкажемо про те, чим саме приваблива спеціальність, де може працювати ветеринар у місті чи селі. Коментарі потенційного роботодавця МХП акцентують увагу на рисах, які шукають НR у випускниках вузів. Також розповімо історію вдалого старту кар'єри молодого ветеринара.
Читати
13
ВНЗ, де можна здобути спеціальність
92
вакансії для ветеринара на Work.ua
3
актуальні спеціалізації
7
навичок, які допоможуть стати успішним ветеринаром

АСИ ТЕХНІКИ:
спеціальність «Агроінженерія»Навколо цього спеціаліста в буквальному розумінні все крутиться. Він — агроінженер. Від фахівця залежить, як працюватиме все устаткування ферми та чи вийдуть в поле трактори в гарячу пору посівної. Про плюси та перспективи фаху говоримо в черговому матеріалі проекту «АгроОсвіта».

Читати
21
ВНЗ, де можна здобути спеціальність
50
вакансій для агроінженерів на Work.ua
5
навичок, які допоможуть стати успішним інженером

Хто з генами на «ти»:
про селекціонерів та генетиківЩо може бути цікавішим, ніж створювати нові сорти та гібриди? А для селекціонерів та генетиків сільськогосподарських культур — це повсякденна робота. Чим саме займаються ці фахівці, де працюють та скільки отримують — про це докладно розповідаємо у черговому випуску проекту «АгроОсвіта».

Читати
до 35 000
Заробітна плата, грн
6
найнеобхідніших якостей для селекціонера
2
топові спеціальності

На варті посівів:
головне про фахівця із захисту рослин


Від посіву культури до збору врожаю проходить кілька місяців чи років. А значить потрібен спеціаліст, який допоможе впродовж цього часу попередити хвороби рослин чи в оперативному режимі їх подолати, не втративши врожайність посівів, садів, полів. І це фахівець із захисту рослин. Сьогодні він став героєм проекту «АгроОсвіта», де ми розкажемо про будні та перспективи цього аграрія.

Читати
до 30 000
Заробітна плата, грн
5
найнеобхідніших якостей, які знадобляться фахівцю із захисту рослин
19
ВНЗ, де можна здобути цей фах


Виконано за допомогою Disqus