SHARE
Напередодні вступної кампанії 2019 року Kurkul.com розпочинає проект «АгроОсвіта». Його мета — цікаво та доступно розповісти абітурієнтам про аграрні спеціальності. Що роблять спеціалісти, де можна здобути аграрну освіту та яку зарплату отримує молодий спеціаліст відразу після вузу.

Коментарі реальних працівників галузі, аналіз ринку праці, програми стажування для студентів під час навчання — ця корисна інформація допоможе сформувати реальну картинку абітурієнтам, їх батькам та викладачам університетів, академій аграрного профілю. А ще рейтинг профільних вузів із можливістю проголосувати за кращий виш та оцінки вузів за рівнем освіти і науки. Проект «АгроОсвіта» допоможе абітурієнтам вибрати фах до душі на все життя.
Альма-матер для аграрія:
говоримо про агроосвіту


Перед випускниками шкіл навесні постає дві мега задачі: успішно здати ЗНО та обрати фах до душі на все життя. З останньою задачею Kurkul.com вирішив допомоги. В першому матеріали проекту «АгроОсвіта» ми підготували дайджест основних аграрних спеціальностей, які можна здобути у вітчизняних вузах. Тож читайте, обговорюйте та вибираєте свою «АгроОсвіту».
Читати
56
ВНЗ, де можна здобути агрофах (3-4 рывень акредитації)
14 000
розмір середньої зарплати в сільському господарстві (грн.)
905
вакансій для с-г. спеціальностей на Work.ua
4
програми стажування від кращих с-г. виробників України для студентів-аграріїв
Ave, агроном:
головне про спеціальність


Героєм наступного матеріалу проекту «АгроОсвіта» став агроном. Коментарі фахівців аграрної галузі розкажуть про всі можливості працевлаштування молодого фахівця, розміри зарплати та інші матеріальні блага, які надає роботодавець агроному початківцю. А щоб знати про всі перспективи, які відкриваються перед випускниками агрономічних факультетів і чому слід обирати цей фах, читайте матеріал «Ave, агроном:головне про спеціальність».
Читати
5
спеціалізацій в одній спеціальності
8
навичок, які допоможуть стати успішним агрономом
21
вуз, де навчають на агронома
100
вакансій для спеціальності «Агрономія на сайті Work.ua.


Выполнено с помощью Disqus