Падіння врожайності соняшника та кукурудзи збільшить потребу аграріїв у коштах
Значне падіння врожайності соняшника та кукурудзи в агросезоні 2024 збільшить сезонну потребу аграріїв в обігових коштах. Особлива потреба виникне під час підготовки до весняної посівної 2025 р. Таку думку висловив Ігор Гуржій, начальник управління агроекспертизи Credit Agricole Bank, підсумовуючи візити до господарств на Півдні України в рамках #АгроЕкспедиція2024.
З точки зору зовнішнього кредитування агровиробники будуть критично потребувати підтримки банків. Тому Credit Agricole Bank пропонує низку вигідних партнерських програм для аграріїв. Зокрема:
- Програму кредитування обігового капіталу
- Векселі та гарантії
- Кредитування придбання агротехніки чи обладнання
- Лізинг
«Для агровиробників Credit Agricole пропонує різноманітні продукти фінансування потреб майбутньої посівної під врожай 2025. Банк пропонує фінансування обігового капіталу та інвестиційних потреб агровиробників. Зокрема, слід звернути увагу на партнерські програми банку з виробниками насіння, постачальниками ЗЗР і мінеральних добрив», — додав Ігор Гуржій.
Детальніше про діючі програми дізнайтесь за посиланням або ж у вашого консультанта Credit Agricole.
Як зазначають представники банку, з першого року війни не всі інвестували у комбайни й необхідну техніку, але зараз клієнти все більше цікавляться цим напрямом. Щоб підтримати бізнес, окрім кредитів, Credit Agricole пропонує вигідні партнерські програми лізингу з провідними виробниками та дистриб’юторами техніки та обладнання: John Deere, Fendt, New Holland, Wielton, MAN тощо.
А ще лізинг — хороший інструмент для стимулювання придбання техніки, що є дружньою до екології. На початку 2024 р. банк офіційно запустив напрям ESG, в рамках якого зокрема хоче допомогти українським компаніям досягти міжнародних стандартів виробництва завдяки заощадженню енергії, ресурсів і зменшенню викидів вуглецю. Цінності сталого розвитку для Credit Agricole дуже важливі.
Читайте також: АгроЕкспедиція 2024: на Півночі стурбовані станом сої та кукурудзи
© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2024 р.