SHARE
«Жінка в агро — до щастя» — новий спільний проект компанії «Лімагрейн Україна» та сайту Kurkul.com. Мета проекту — показати, що жінки в аграрній сфері є, вони працюють успішними керівниками, директорами, науковцями, викладачами, новаторами.
Кожна історія — це приклад того, що прекрасній статі під силу працювати з ненормованим робочим графіком, орієнтуватися у світі ЗЗР та технологічних карт, знаходячи час на родину та хобі. І своєю працею розвінчують міф, що сільське господарство — не місце для жінки.
Тож дивіться та надихайтесь ентузіазмом і завзяттям жінок в агро.
~
Ми не поділяємо питання на «жіночі» та «чоловічі». Робота просто має бути зробленою, не зважаючи на те, чоловік ти чи жінка. Кожен сам відповідає за свою сферу обов'язків.
Що ви очікуєте побачити, під'їжджаючи до агропідприємства? Робочу метушню, куряву та припорошений спориш? Команда Kurkul.com готова до чого завгодно, але навіть для нас виявились несподіванкою клумби з лавандою біля тракторної бригади! Виявляється, Катерина Мороз, директорка Чернігівського підрозділу холдингу
«Агро-Регіон» — фанатка цієї рослини.
Читати
Що ви очікуєте побачити, під'їжджаючи до агропідприємства? Робочу метушню, куряву та припорошений спориш? Команда Kurkul.com готова до чого завгодно, але навіть для нас виявились несподіванкою клумби з лавандою біля тракторної бригади! Виявляється, Катерина Мороз, директорка Чернігівського підрозділу холдингу «Агро-Регіон» — фанатка цієї рослини.
Читати
Выполнено с помощью Disqus