АгроЕкспедиції

Kurkul.com потроху росте і набирається сил, і його команда вирішила, що вже досить доросла для того, аби самостійно їздити у АгроЕкспедиції!

Що таке АгроЕкспедиція? Формат шаленого аграрного прес-туру, під час якого вдень журналісти відвідують певні заходи чи господарства, ввечері чи вночі пишуть про них звіт і на ранок вже публікують матеріали. Ми обіцяємо саме так і робити!

АгроЕкспедиція 23. Ріпак 2019

У 2019 році дебютною культурою, по якій уздовж і поперек пройдеться команда Kurkul.com, стане ріпак — один з ранньовесняних медоносів, біопаливна складова і просто шикарний фон для любителів пейзажної фотографії. Ми побуваємо в основних областях «ріпакового поясу» — Рівненській, Вінницькій, Волинській і Хмельницькій.

АгроЕкспедиція 22. Переробка 2018

Пізньої осені ми зазвичай відвідували цукрові заводи, але в цей раз вирішили зайти з розмахом. Цього року Kurkul.com не раз акцентував увагу на шляхах переходу від сировинної економіки до індустріальної, на переваги й нюанси виробництва продуктів з доданою вартістю.

Ми вперше вирішили організувати окрему АгроЕкспедицію Переробка. У рамках processing туру зробимо зріз за основними напрямками переробної промисловості України: олієпереробки (соняшник, ріпак, соя, амарант); м'ясна; молочна; цукрова промисловість; виробництво комбікормів, плодоовочевої консервації і соків. Як завжди, на прикладі конкретних підприємств покажемо, як працює і чим живе галузь.

АгроЕкспедиція 21. Кукурудза 2018

З 17 по 20 серпня наша команда, оцінюватиме технології вирощування, стан кукурудзи в полях, та її врожайність у різних регіонах, щоб отримати дані, актуальні для фермерів з усіх куточків України.

АгроЕкспедиція 20. Соя 2018

З 20 по 27 серпня наша команда аграрних журналістів разом із експертами традиційно вирушає у кроп-тур. Чого чекати цього року? Майже всі регіони України у цьому році  потерпають від посухи, як же пережила сезон така вологолюбива соя. 

АгроЕкспедиція 19. Соняшник 2018

Черговий кроп-тур у рамках Агроекспедиції, головним героєм якого буде соняшник, пройде з 30 червня по 3 липня. У супроводі представників BASF, Бізон-Тех та Credit Agricole Bank ми відвідаємо господарства з різних куточків нашої країни та покажемо, яка насправді ситуація на полях основної олійної культури.

АгроЕкспедиція 18. Пшениця 2018

Протягом 18-22 червня АгроЕкспедитори досліджували поля як у південних, так і в північних, як у східних, так і в західних областях. У цей кроп-тур до нас приєдналися і партнери — представники компаній «Бізон-Тех», «Август-Україна», «Лімагрейн-Україна» и Credit Agricole Bank. Тож що показали пшеничні поля в українських господарів, читайте в наших блогах.

АгроЕкспедиція 17. Посівна 2018

З 23 по 27 квітня наша команда аграрних журналістів разом із експертами традиційно вирушає в кроп-тур. Це перша польова інспекція після зими, а у 2018 році вона є особливо цікавою, адже зима цього року тривала ще й увесь березень. Тож як сільгоспвиробники приборкали стихію і які корективи довелося внести у робочі процеси?

АгроЕкспедиція 16. Agritechnica 2017

Справжній український куркуль завжди знає, що там у сусідів. І якщо протягом 12-18 листопада сам не встиг (хоч і детально планував ;)) відвідати провідну виставку сільськогосподарської техніки AGRITECHNICA в Ганновері (Німеччина), то команда Kurkul.com обов’язково розкаже всі деталі на своїх сторінках. 

АгроЕкспедиція 15. Цукровий буряк 2017

З 23 по 27 жовтня наша команда знову вирушить в дорогу. Цього разу в пошуках солодких пригод — на цукровий буряк. Як завжди ми рахуватимемо урожайність в полях різних куточків України, а також обов'язково скуштуємо цукор на цукрових заводах. Дізнаємося всі тонкощі цукрової галузі, щоб показати вам об'єктивну картинку.

АгроЕкспедиція 14. Кукурудза 2017

Цього разу АгроЕкспедиція триватиме з 25 по 29 вересня. Час летить так швидко, що ми не встигаємо перелистувати щоденник наших експедицій. За вікном вже осінь, і це означає, що нас чекають в кукурудзяних полях по всій Україні. Тож якщо вас раптом накрила осіння «депресія» — гайда з нами в кроп-тур, там ніколи впадати в меланхолію!

АгроЕкспедиція 13. Соняшник 2017

З 28 серпня по 1 вересня 2017 року ми знову вирушаємо у поля! Читачі вже давно чекають на дані по соняшнику, а виробники у свою чергу готуються зустрічати нашу команду у своїх «запашних» полях! Ми подивимось, як вплинули погодні умови на посіви, спрогнозуємо урожайність, розкажемо вам про хвороби на соняшнику, з якими довелося боротися аграріям цього року та пристально видивлятимемося шкідників, щоб показати вам об'єктивну картину!

АгроЕкспедиція 12. Соя 2017

З 1 по 11 серпня невтомні журналісти Kurkul.com вирушають у 25 (дуже солідна цифра) АгроЕкспедицію Соя 2017. В 2016 р. більшість господарств прогнозували врожайність на рівні 2,5-3 т/га. Підсумкові ж результати по Україні виявилися не набагато меншими — 2,3 т/га. Але на що чекати цього року? Частина регіонів потерпає від посухи, в інших ― посіви сої побило градом, а подекуди зовсім не просто досягти високих показників урожайності через несприятливі кліматичні умови. Тож давайте інспектувати поля сої разом!

АгроЕкспедиція 11. Пшениця 2017

З 26 по 30 червня команда Kurkul.com вирушає у чергову АгроЕкспедицію, яка цього разу буде присвячена пшениці. За цей час ми плануємо дослідити, як перезимувала пшениця у цих регіонах, який обробіток ґрунту обрали місцеві агрономи та чи були втрати? Окрім цього, наша команда разом із досвідченими експертами з компаній-партнерів, як завжди, спробує спрогнозувати, яким буде урожай пшениці цього року. Тож читайте наші блоги і подорожуйте разом з нами.

 

АгроЕкспедиція 10. Посівна 2017

З 24 по 28 квітня команда Kurkul.com вирушаєу десяту АгроЕкспедицію. Посівна вже у розпалі, а в Україну повернулася зима. Тож уже скоро ми перевіримо як аграрії справляються з погодними негараздами.

Хочете поставити запитання агроекспедиторам чи аграріям? Або мрієте, щоб наша команда завітала і до Вас? Пишіть kozoriz@latifundistmedia.com.

 

АгроЕкспедиція 9. Цукровий буряк 2016 

З 24 по 28 жовтня цього року команда Kurkul.com вирушає в свою першу АгроЕкспедицію по цукровому буряку. Цього разу окрім підрахунку врожайності на полях, ми будемо перевіряти стан могутніх цукрових заводів.

Якщо Вам є на що поскаржитися (а ще краще — чим похвалитися) на усю Україну, запрошуйте команду АгроЕкспедиторів на свої підприємства! З радістю Вас відвідаємо. Залишайте свої запрошення прямо у коментарях або пишіть на yevtushenko@latifundistmedia.com!

 

АгроЕкспедиція 8. Кукурудза 2016 

З 26 вересня по 1 жовтня цього року команда АгроЕкспедиторів вирушає у черговий кроп-тур полями України. Цього разу відправимося на кукурудзу, збір якої аграрії нашої країни вже почали. Ми ж не можемо залишатися осторонь та їдемо дізнаватися про врожай та його якість!

Якщо Вам є на що поскаржитися (а ще краще — чим похвалитися) на усю Україну, запрошуйте команду АгроЕкспедиторів на свої поля! З радістю Вас відвідаємо. Залишайте свої запрошення прямо у коментарях або пишіть на yevtushenko@latifundistmedia.com!

АгроЕкспедиція 7. Соя 2016

У серпні цього року журналісти Kurkul.com вирушають у ще одну АгроЕкспедицію і цього разу ми будемо інспектувати незвідану для нас, але дуже перспективну для українських аграріїв культуру — сою!

Якщо Вам є на що поскаржитися (а ще краще — чим похвалитися) на усю Україну, запрошуйте команду АгроЕкспедиторів на свої поля! З радістю Вас відвідаємо. Залишайте свої запрошення прямо у коментарях або пишіть на yevtushenko@latifundistmedia.com!

АгроЕкспедиція 6. Соняшник 2016

З 8 по 13 серпня журналісти Kurkul.com провели чергову АгроЕкспедицію. Цього разу вона стосувалася соняшника. За тиждень ми відвідали 15 підприємств у семи областях України і, завдячуючи нашим колегам-експертам, готові винести свій вердикт: чи буде 2016 рік так само врожайним для соняшника чи ні?

АгроЕкспедиція 5. Пшениця 2016

З 20 по 25 червня команда Kurkul.com провела ревізію пшеничних полів України. Ми залишили за спиною 16 підприємств, об’їздили 9 областей України, щоб оцінити, як же вродила цього року пшениця. Проїхавши 2900 км ми зупинялися раз на 100 км, щоб зробити свої заміри і розповісти вам усі подробиці наших перевірок. 

АгроЕкспедиція 4. Жито 2016

З 16 по 20 травня журналісти Kurkul.com побували в 5 областях, відвідали поля 13 сільгосппідприємств. За час АгроЕкспедиції нам вдалося виділити кілька основних тенденцій у вирощуванні жита. Про це далі й піде мова.

АгроЕкспедиція 3. Посівна 2016

З 4 по 8 квітня наш сайт провів чергову АгроЕкспедицію. Цього разу ми інспектували стан озимих культур та хід посівної кампанії.

Ми побували в 6-ти областях, відвідали 12 господарств і дізнатися про основні проблеми та перспективи посівної 2016.

АгроЕкспедиція 2. Молоко 2015

Знову наша команда вирушає в АгроЕкспедицію. Цього разу на нас чекають нові пригоди, нові знайомста та нові знання на молочних фермах нашої країни.

Попереду Черкащина, Миколаївщина, Кіровоградщина, Дніпропетровщина, Харківщина, Полтавщина та Сумщина. І все це лише за п’ять днів!Обіцяємо, буде цікаво!

АгроЕкспедиція 1. Agritechnica 2015 

Перша для Kurkul.com самостійна АгроЕкспедиція відбулася на наймасштабнішу міжнародну виставку Agritechnica 2015.

По дорозі на виставку ми напросилися у гості до польського фермера Марека Кожицького, подивилися на стан озимих та пофотографували техніку по дорозі на виставку

На самій виставці, крім стендів з новинками, ми встигли відвідати також музей історії світового тракторобудування.

Детальніше про АгроЕкспедицію Agritechnica 2015 можна почитати за посиланням.