АгроЕкспедиція Пшениця

АгроЕкспедиція Пшениця 2017: анонсуємо і запрошуємо з нами!

АгроЕкспедиція Пшениця 2017 20 червня 2017 116 0

Незабаром команда Kurkul.com знову залишить офіс, збере речі та вирушить у дорогу. А все чому? Бо вирушаємо у кроп-тур по пшениці! Тож останній тиждень червня проведемо у полях.

Якщо ви давно стежите за цим проектом, то маєте знати, що у рамках АгроЕкспедиції ми кожного дня відвідуватимемо кілька господарств, а про результати побаченого інформуватимемо читачів вже наступного дня.

У «пшеничну» експедицію 2017 з нами вирушать експерти з компаній ПАТ «Креді Агріколь Банк», «Бізон-Тех» та Limagrain.

Коли вирушаємо?

АгроЕкспедиція триватиме з 26 червня по 1 липня. За цей час ми плануємо дослідити, як перезимувала пшениця у цих регіонах, який обробіток ґрунту обрали місцеві агрономи та чи були втрати? Про це та інші спостереження ви дізнаєтеся з наших блогів!

Читати по темі: Посівна 2017: що завадить та допоможе фермерам цієї весни?

Окрім цього, наша команда разом із досвідченими експертами з компаній-партнерів, як завжди, спробує спрогнозувати, яким буде урожай пшениці цього року. Для цього ми озброїлися «до зубів»: лінійки для вимірювання густоти посіву, термометри, GPS-навігатори. Тож читайте Kurkul.com, буде цікаво!

Читати по темі: АгроМатематика: Технологія вирощування озимої пшениці: як надійно захистити та суттєво зекономити одночасно?

Запрошуйте!

Як завжди, ми готові скоригувати наш маршрут і підлаштувати його так, щоб заїхати і до вас у гості. Тому якщо ви давно хотіли запросити АгроЕкспедиторів до себе на поля, але не наважувались, або ж наша команда не змогла дістатися вашого міста чи села — пишіть прямо зараз на електронну адресу kozoriz@latifundistmedia.com. Або залишайте ваші коментарі під цим текстом.

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою