Реклама

Правила користування сайтом

1. Правила використання матеріалів сайту:

1.1. При використанні матеріалів сайту Kurkul.com на інших сайтах, обов'язкове гіперпосилання на сайт Kurkul.com, розміщене не нижче другого абзацу тексту або інший чіткий прояв джерела інформації (плашка, логотип або повна назва сайту), який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо). Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, перероблювання, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права". 

1.2. Гіперпосилання на сайт Kurkul.com мають бути індексованими, не повинні містити тегів noindex та атрибутів nofollow.

1.3. Називайте нас «Kurkul.com», коли посилаєтеся на нас.

1.4. Ми не вимагаємо узгоджувати використання наших матеріалів, достатньо буде виконати пункти 1.1-1.3. Але будемо вдячні, якщо ви нам напишете про те, що передрукували наші матеріали — нам важливо розуміти, яку користь несе людям наша робота.

2. Модерування:

2.1. Усі коментарі, які публікуються на сайті, проходять постмодерацію.

3. Редакційна політика:

3.1. Редакція не погоджує матеріали, що публікуються.

3.2. Сайт Kurkul.com може містити посилання на інші вебсайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

4. Коментування:

4.1. При коментуванні тих чи інших матеріалів заборонено:

 • Перехід на особистості, образи на адресу офіційних та публічних осіб (в т.ч. померлих), грубі висловлювання, образи та приниження інших учасників коментування, їх рідних чи близьких;
 • Публікація свідомо неправдивої, неперевіреної, наклепницької інформації;
 • Образа журналістів та інших співробітників сайту Kurkul.com, авторів сайту Kurkul.com, модераторів, адміністрації сайту, керівництва видання, читачів сайту Kurkul.com, грубі висловлювання про сайт Kurkul.com;
 • Присвоєння чужих імен та прізвищ, коментування від чужого імені;
 • Поширення персональних даних, порушення таємниці листування та зв'язку;
 • Лайка (в т.ч. змінене написання лайливих слів);
 • Дублювання коментарів (флуд);
 • Безглузді коментарі (флейм);
 • Коментарі, що не належать до тем статей (офф-топ);
 • Реклама інших сайтів (зокрема посилання інші сайти). Реклама товарів та послуг;
 • Інші порушення законодавства України.

4.2. Коментарі, що порушують правила поведінки на сайті Kurkul.com, видаляються без попередження. При вторинному розміщенні вже видаленого повідомлення, модератор має право заблокувати («забанити») користувача.

5. Відмова у розміщенні матеріалів

5.1. Адміністрація сайту залишає за собою право не публікувати матеріали (повідомлення, пости, статті, фото, відео та текстові рекламно-інформаційні матеріали та інше), які містять ознаки недостовірності, можуть якимось чином зашкодити інтересам читачів, щодо яких виявлено конфлікт інтересів з іншими опублікованими матеріалами або авторами. Також адміністрацією сайту може бути відмовлено у публікації іншої інформації, якщо надані замовником/автором матеріали містять аналогічну інформацію, яка вже була опублікована на інтернет – ресурсі Kurkul.com, чи її сприйняття читачами (аудиторією сайту) може бути помилково ототожнено з іншим матеріалами, опублікованими на сайті Kurkul.com, або їх авторами.