158

Гордійчук Микола Павлович

Президент Української асоціації виробників картоплі

Освіта:

  • Вища економічна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка),
  • Друга вища (Стокгольмська школа економіки).

Кар'єра:

  • 2007 р. — керівник та засновник товариства з обмеженою відповідалністю «Агріко Україна».
  • Президент Української асоціації виробників картоплі.

Цитати:

  • «На сьогодні зібрано врожай картоплі на 63% площ. Та картопля, яка нині є, не втратить своїх споживчих властивостей, якщо при зберіганні будуть дотримані всі сучасні вимоги. Якщо вирощували її приватники, а це 97% всього ринку картоплі, і зберігати її у хлівах - ні контролю за якістю, ні гарантії збереження бути не може. Нині ціни на ринку стабілізовано. Ну і традиційно, на зимово-весняний період ціна картоплі піднімається майже на 50%». (Промінь)
  • «З огляду на тенденції, скоріше за все, картопля по західному кордону цьогоріч буде дешевшою. Наразі, у зв’язку з погодними умовами, на ринку картоплі відчувається дефіцит. Гуртова ціна нині коливається у межах 3,50-4,40 грн/кг, а в магазинах — 5,00-5,50 грн/кг». (Agravery, 2017 р.)
  • «Наразі ми бачимо два можливі напрямки розвитку — експорт і переробка. Щодо останньої, вигідною вона стане при врожайності 50-55 тонн/га (зараз маємо 27-30 т/га). Лише з такими показниками ми можемо успішно розвивати галузь. Щодо даних про якість продукції й експортні ринки, які можуть зацікавити наших виробників — детальніше поговоримо у вересні-жовтні, коли будуть ґрунтовніші дані». (Agravery, 2017 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.