Tecnoma відкриє представництво в Україні

12 лютого 2018 670 0
Самохідні обприскувачі Tecnoma Laser на AgroExpo-2017
Kurkul.comСамохідні обприскувачі Tecnoma Laser на AgroExpo-2017

Компанія Tecnoma, власники якої є засновниками індустріальної групи EXEL, відкриває своє представництво в Україні. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив керівник українського представництва Tecnoma Сергій Вотяков.

Бренд Tecnoma протягом 10 років представлений на вітчизняному ринку. Весь цей час французького виробника в Україні представляла компанія «Агроресурс».

«Tecnoma бачить в Україні дуже перспективний ринок, що постійно розвивається. Тому наша компанія хоче збільшувати свою присутність тут та бути ближче до українських клієнтів», — говорить Сергій Вотяков.

За словами представника компанії, в Україні вже працюють більше 300 обприскувачів Tecnoma. Клієнтами Tecnoma виступають як середні господарства, так і агрохолдинги. Найбільшим клієнтом є компанія Агропросперіс, в техпарку якої присутні близько 30 самохідних та причепних обприскувачів французького бренду.

«Обприскувачі Tecnoma — це машини преміум-сегменту, основною конкурентною перевагою яких є високотехнологічність, адже бренду належить більше 200 патентів на власні розробки. Зокрема, опції O.S.S. 2 та O.S.S. 4, які дозволяють вимикати кожну форсунку окремо та змінювати норму внесення пестицидів згідно до мапи полів. При чому, ця опція є зараз доволі доступною», — запевняє Сергій Вотяков.

За даними компанії, в 2016 р. доля бренду Tecnoma на ринку обприскувачів в Україні становила 14-16 %. За словами Сергія Вотякова, в найближчі п’ять років компанія планує досягти результатів в 20-24 % ринку.

Виконано за допомогою Disqus