В Уряді не відстояли соєво-ріпакові правки

402
0
В Уряді не відстояли соєво-ріпакові правки
pixabay.comВ Уряді не відстояли соєво-ріпакові правки

Комітет із питань податкової та митної політики не зміг відстояти своє рішення про подачу до сесійної зали законопроекту № 7403–2 про повернення експортного ПДВ на сою та ріпак. Ним скасовують збитки для виробників сої та ріпаку в розмірі 15–18 млрд грн. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Вчора 13 депутатів цього комітету підтримали погодилися подати № 7403–2 на розгляд Верховної Ради. Але голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна блокувала передачу цього документу на розгляд Ради й зібрала повторний комітет із цього питання.

Як відбувалося голосування за законопроект № 7403–2 «Щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій із вивезення за межі митної території України олійних культур» читайте в матеріалі на AgroPolit.com.

На сьогоднішньому засіданні Ніна Южаніна запропонувала прийняти інший документ, який мав би вирішити проблемне питання для аграріїв. Присутні на засіданні депутати з аграрного комітету та РП, зокрема, Іван Мірошніченко. Валерій Давиденко та Олег Ляшко виступили проти правок, які заганяють усіх аграріїв у виробничі ворота кількох груп виробників переробників сої та ріпака.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus