Реклама

На Харківщині невідомі кинули гранату у двір фермера

24 квітня 2018 296 0
Невідомі кинули гранату в дім харківського фермера
pixabay.comНевідомі кинули гранату в дім харківського фермера

В селі Дмитрівка Коломацького району Харківської області у дворі місцевого фермера о десятій години вечора 22 квітня пролунав вибух. До його двору невідомі кинули гранату. Про це повідомляє svidok.online.

Поліцейські виявили на території господарства чеку від гранати РГД-5, чотири патрони та фрагменти вибухового пристрою.

Як розповів потерпілий, фермер Микола Тимченко, на час вибуху вдома знаходилися його дружина та двоє дітей. Подію підприємець пов’язує зі своєю господарською діяльністю. Він запевняє, що таким чином конкуренти з іншого району, що також хочуть обробляти паї місцевих жителів, намагаються його залякати.

«Термін дії договорів оренди з підприємством сплинув, і люди йдуть до інших фермерів, до мене в тому числі, чи самі хочуть обробляти землю. І фермери, і землевласники, всі ми знаходимося під тиском, люди вимушені судитися. Було вже кілька конфліктів у полях, бо туди незаконно виводять техніку на обробку землі. Минулого тижня відбулося засідання антирейдерського комітету при обласній адміністрації, де розглядалося наше питання. Ми сподіваємося на підтримку керівництва регіону та об’єктивне розслідування з боку поліції та прокуратури», — розказав він.

За даними нацполіції, постраждалих від вибуху немає.

Виконано за допомогою Disqus