В Україні впадуть ціни на горох через відмову Індії від імпорту

303
0
Індія ввела ембарго на імпорт гороху
Kurkul.comІндія ввела ембарго на імпорт гороху

Український горох має високий експортний потенціал, проте його вартість найближчим часом зменшиться. Уряд Індії заборонив імпорт жовтого гороху, що призведе до зростання пропозиції та обвалу цін на світовому ринку. Про це розказала керівник відділу аналітики й даних MarcoPolo Commodities  Олена Нероба, повідомляє Latifundist.com.

Індія вводить заборону на імпорт в країну жовтого гороху терміном на 3 місяці. Заборона буде діяти з 1 квітня по 30 червня 2018 р .

«У 2016/17 МР Україна виробила понад 1 млн т гороху. Прогнозувалося, що індійський попит покриє більше 500 тис. т. Запроваджені Індією заходи спричинять істотний тиск на ціни, оскільки пропозиція зросте», — розповіла експерт.

За її словами, для України важливо утримати ринки Пакистану (становить близько 16% українського експорту), а також Туреччини та ЄС.

За даними Індійської асоціації виробників зернобобових, ключовими постачальниками гороху в Індію були Канада (78,80%), США (10,70%), Австралія (4,05%), Росія (3,78%) та Україна (2,78%). Український горох, поряд з російським, був одним з найдешевших для індійських покупців.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus