Для ефективного функціонування м’ясного ринку необхідно вдосконалити законодавство — Ковальова

24 лютого 2019 175 0
Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова
Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова

Забезпечення ефективного функціонування м’ясного ринку в Україні неможливо без вдосконалення галузевого законодавства. Про це зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час круглого столу «Регулювання ринку м’яса: баланс між безпекою споживачів і розвитком бізнесу», повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Наше завдання полягає у створенні розумного регулювання і ми готові рухатися цим шляхом. Необхідно забезпечити якісною продукцією внутрішній ринок, а також створити можливості для виходу на зовнішні ринки», — зауважила Олена Ковальова.

У заході взяли участь представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Державної регуляторної служби України, Представництва ЄС в Україні, галузевих асоціацій, бізнесу та громадськості.

«Ринок є дуже перспективним, але чинне законодавство не забезпечує дієвих механізмів вирішення його проблем. Чверть норм є неактуальними, а третина інструментів регулювання можуть провокувати високі корупційні ризики», — відзначив один з організаторів заходу, керівник сектору «Сільське господарство» BRDO Андрій Заблоцький.

Довідково: У 2018 р. 64,7% м’яса (1525,0 тис. т) вироблено сільськогосподарськими підприємствами, 35,3% (831,9 тис. т) — господарствами населення. Відповідно балансу попиту і пропозицій м’яса і м’ясопродуктів у 2018 р. виробництво м’яса на одну особу склало 52,2 кг, що зросло на 1,0% до попереднього року.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою