UKRAVIT модернізує своє виробництво

29 березня 2019 33 0
UKRAVIT модернізує своє виробництво

Задля модернізації виробництва 27 березня березня «Завод UKRAVIT» відвідала делегація представництва NETZSCH. Компанія «UKRAVIT» отримає можливість виробляти новітні препарати для ринку, що не мають аналогів. І ці можливості нададуть потужності для реалізації інноваційних ідей у виробництві. Про це повідомила прес-служба UKRAVIT.

«Сьогодні виробничі потужності «UKRAVIT» дуже високого рівня. А ті рішення, які ми плануємо запропонувати, оглянувши виробництво, дадуть можливість випускати ще більше нової продукції, гарантувати якість та екологічність усіх процесів, забезпечувати оптимізацію, стабільність й енергоефективність виробництва», — відзначив директор представництва NETZSCH Роман Гордєєв.

За словами директора Департаменту досліджень, розробки та інновацій «UKRAVIT» Сергія Проценка, компанія за 20 років свого існування пройшла декілька етапів модернізації. На початку свого становлення компанія мала в асортименті 15 найменувань продукції. Тепер вона є національним лідером з найбільшим продуктовим портфелем в Україні — понад 150 препаратів.

«Постійний процес удосконалення виробництва — запорука нашого розвитку і задоволеності наших клієнтів. Завдячуючи співпраці з найкращими світовими виробниками обладнання, такими, як NETZSCH, ми можемо не тільки виробляти більші об’єми продукції та покращувати її якість», — розповів Сергій Проценко.

Спеціалісти компанії постійно переймають та адаптують сучасний світовий досвід виробництва ЗЗР і мікродобрив.

Також з 2018 р. структурі компанії працює унікальний R&D центр для досліджень та впроваджень інновацій — «Інститут здоров’я рослин». Це дозволяє «UKRAVIT» власними силами досліджувати актуальні наукові питання й забезпечувати аграріям комплексний технологічний сервіс на всіх етапах виробництва сільгосппродукції.

Виконано за допомогою Disqus