Реклама

Як змінилася вартість пшениці, ріпаку та соняшнику — огляд цін на с/г продукцію з 1 по 5 квітня

6 квітня 2019 683 0
Огляд цін на с/г продукцію за тиждень з 1 по 5 квітня
Kurkul.comОгляд цін на с/г продукцію за тиждень з 1 по 5 квітня

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

Пшениця 2 класу з понеділка подешевшала у порту Миколаївської області. У портах Одещини її вартість зросла. У доларах вона подорожчала у портах обох областей.

Вартість пшениці фуражної до 5 квітня знизилася у порту Миколаївщини, та зросла на Одещині. У доларах вона подешевшала у порту Миколаївської області, а на Одещині подорожчала.

Ціна на кукурудзу знизилася у портах обох областей. Її вартість у доларах знизилася у портах Одеської області.

Ячмінь подешевшав у порту Миколаївської області. На Одещині його вартість не змінилися з 1 квітня. У доларах вартість також була незмінної протягом тижня.

Соняшник до кінця тижня подорожчав у портах обох областей. У доларах його вартість не змінювалася.

Вартість ріпаку у порту Миколаївської області була стабільною весь тиждень. У портах Одеської області він подешевшав. У доларах його вартість знизилася на Одещині.

У порту Миколаївської області ціна сої знизилася. На Одещині вартість культури була незмінною. У доларах вартість сої пішла до низу у портах обох областей.

Виконано за допомогою Disqus